Paula Stradiņa - Invalīdi jeb izspiedēji

Pēdējā laikā šo mājas lapu ir pārpludinājušas 2. Grupas invalīdes, kurai 2012. Gadā diagnosticēta izkaisītā skleroze, sūdzības par Paula Stradiņa slimnīcu, gan par rīgas satiksmi, kura nezin kā jāpārvadā invalīdus un neinformē viņu par nakts transporta kursēšanu, gan par maxima pārdevēju, kura viņu - 2. Grupas invalīdi (!) , neievēro. Pat par fenikss laimētavas personālu, kurš atsakās ļaut diviem invalīdiem nakšņot "laimētavas" telpās! - 3. Grupas invalīds no ugāles, kurš jau no bērnības saņēmis ziedojumus dzirdes aparātu iegādei un pat piedeklarējies Rīgā, "lai varētu bez maksas izmantot sabiedrisko transportu" (citāts) .
Abi šie indivīdi sevi pozicionē kā cilvēkus, kuri palīdz invalīdiem iekļauties sabiedrībā un te nu rodas jautājums: ja reiz viņi paši nespēj puslīdz normāli iekļauties sabiedrībā, vai tādi spēs palīdzēt citiem?
Viņa raksta: "visa nauda aiziet medikamentos, lai daudz maz izskatītos kā vieni no jums. ". Tad rodas jautājums, ja jau tik ļoti gribas izskatīties un justies kā parastiem cilvēkiem, tad kāpēc pieprasīt atšķirīgu attieksmi? Varbūt tad ir vērts izlemt - kas īsti jūs vēlaties būt: normāli cilvēki, kuriem nokavēts transports ir ikdiena, nevis traģēdija, kuri maximā var paši pasaukt pārdevēju, nevis gaidīt kad kāds viņus pamanīs stāvot malā, jeb tie, kas esat: invalīdi - cilvēki, kuri nespēj par sevi pilnvērtīgi rūpēties un savās nelaimēs vaino visus, kuri kaut ko nav izdarījuši viņiem pa prātam. Ja vēlaties palikt pie otrā varianta, tad vismaz pakariet kaklā plakātu "esmu invalīds", jo neviens jau apliecību jūsu kabatā neredz un pateikt, ka viņa sirgst ar izkaisīto sklerozi, jeb viņš aizmieg pie letes, jo ir vājdzirdīgs parasts cilvēks nevar un maximas pārdevējas, autobusu šoferi un fēniks laimētavas personāls nav gaišreģi.
Neapstrīdami, ka invalīdiem jābūt daudz stiprākiem par citiem, un daži to spēj, bet daži, līdzīgi kā vladlats (diabēts) ir spējīgi tikai gānīties un izgāzt žulti pār citu galvām.

Papildināts Jautrais analītiķis 30.01.2018

Visai dīvaini, ka sūdzība tika publicēta šeit vairākas stundas pēc tās iesniegšanas un ar visai dīvainiem burtu reģistra "labojumiem".

Komentāri (6)

Dainis 30.01.2018

Šis ir labs, + no manis, arī biju ievērojis viņu rakstus, bet nebiju tik ļoti tajā visā iedziļinājies, šie divi spēlē uz to, ka ir invalīdi un viņiem tāpēc visai pasaulei jāgriežas ap viņu problēmām.

E Eduards 20.06.2018

Palasi kas ir iskaisti skreloze , un vairk nerunasi.
3 gdus atpakaļ vina nevareja pat paiet bez stoka...
Tu ei rels mūdzis

L Lola2018 30.01.2018

знаете я тоже инвалид третьей группы. но не виду себя как саманта она же явна больная по психике как и ее муж...и то что она пишет что деньги еле на медикаменты хватает пусть не пиз*ит инвалидам они бесплатные только за рецепт надо заплатить и все! они тут пишут от безделья...пахать на них надо молодые еще..ну и што что инвалиды?в той же максиме можно товар хотя бы расскладывать или полы мыть по вечерам где нибудь! и тогда сил бы не хватало в интернете бредом заниматься

L Lola2018 31.01.2018

Так эти только в интернете и звездеть и могут..а в реале свои претензии в лицо вряд ли сказали бы..а что эти инвалиды в 3 часа ночи в фениксе делали?Да бухали всю ночь где то вот и опоздали на транспорт..а насчет инвалидности то да негражданам тяжело ее получить..тихо русских ненавидят.и плюс нужен грамотный врач..я за деньги ходила она мне для комиссии все красочно расписала.но хоть 3 дали.а вас жалко капец(горбатится платит налоги государству а им на нас больных плевать

L Lola2018 31.01.2018

ну держитесь там не болейте!

S SamantaSvarca 26.08.2018

Labdien!
Sakiet lūdzu!
Vai apmelojot un pazemojot kādam no jums kłuva vieglāk?
Viss šei sarakstītais ir absolūti meli un murgs!
Veiksmīgu dienu vēlot,
Ar cieńu,
Samanta Švarca

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes