www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Atieksme pret pacientiem ratiņkrēslos.

Palula Stradiņa klīniskā slimnīca - Atieksme pret pacientiem ratiņkrēslos.

Biju šokā, kad Latvijas slimnīcā ir tāda problēma! Izskatās, ka P.Stradiņa klīniskai slimnīcai ir vienalga, kā pacients invalīdu ratiņos nokļūs pie redzes ārstiem otrajā stāvā. Viņi laikam domā, ka šīs trepes uz otro stāvu ir tik vienkārši pārvarēt ratiņ krēslā. Vai pa tiešām nevar uzstādīt liftu, kas šādiem bezspēcīgiem cilvēkiem dotu iespēju vieglākā ceļā nokļūt pie speciālistiem ?????

ē

U Uģis riktigais 21.05.2009

Tagad liftu negaidi.Varbūt, ka būsi dzirdējis par krīzi, darbinieki nesaņem laikus algas utt.
Tā kā atliks kādu palūgt, lai palīdz pārvietoties.Ļoti žēl, ka Tev ar to ir problēmas.

V vita 07.09.2010

MAN BIJA AKLA RADINIECE, jāved pa trepēm uz otro stāvu šajā klīnikā. Vienkārši apbrīnojami, ka acu centrs atrodas otrajā stāvā.