Arodārsts Stradiņu slimnīca - Aija Rubīne

Esmu 10 gadus nostrādājis par apsargu. Esmu ar invaliditātes grupu. Vienmēr esmu izgājis obligātās veselības pārbaudes. Šomēness neizgāju šī arodārste pēkšņi uzrakstīja ka nevaru strādāt ar cilvēkiem. Esmu normāls. Darba devējs arī neizpratnē. Varbūt kāds zin kur iziet neatkarīgu obligātās veselības pārbaudi? Kā tas var būt ka pēkšņi kļuvis tik slims ka nevaru strādāt ar cilvēkiem. Kur man tagad iet dzīvot mežā? Kā sodīt tādu ārsti?

F

Работяга 18.12.2017

Meza dzivo lacplesis.. apsargam tur nav vietas..

F Fufu 18.12.2017

Esmu nokļuvis nelaimē, bet tev tie ir joki...tu esi slikts cilvēks!

Dainis 19.12.2017

:D

Работяга 18.12.2017

Man skiet ka darbadevejs pats palidzeja klut bezdarbniekam, jo parasti arsti neatstaj darbiniekus bez darba.. latvija pedeja laika skatas uz darbinieka efektivitati, ja vins neefektivi strada tad tos izmet.. (dzivojam kapitalisma)

F Fufu 18.12.2017

Tev taisnība. Ar vienu veceni darbā sastrīdējos un viņa zvanīja ārstam. Laikam atriebās. Ko darīt? Viss kolektīvs šokā.

F Fufu 18.12.2017

Nezinu kā būs! Piedāvājumu daudz, bet es taču šajā kolektīvā esmu nostrādājis jau 10 gadi. Kur tad pēkšņi kļuvu tik neefektīvs?

Работяга 18.12.2017

Jauzjauta darbadevejam kas darit ja vins teiks ka nezin tad nez ko darit.. jo parasti darbadeveji pasi doma ka vajadzigs darbinieks.. vai uzvanit veselibas ministrijai uzzinat var kaut kur noiet neatkarigo vai otrreiz parbaudi.. es vispar domaju ka ovp ievesana ir slikta ideja :( samaxa kukulnaudu un tevi ka apsargu izmetis :((

Работяга 18.12.2017

Man ari piedavaja darba nojiet ovp, es atri no turienis noskreju, pateiks vel ka stulbs esmu un atnem tiesibas, labak tureties pa gabalu kas zin kas viniem galva :((

F Fufu 18.12.2017

Piekrītu ka ovp ieviešana ir slikta ideja.Kad jāārstē tad valstij medicīnai nav naudas. Gaidīšu ko izlems darba devējs. Paldies par padomu rīt pazvanīšu veselības inspekcijai. Slēdzienā tā uzrakstīts ka nevar izlasīt ārsta rokrakstu. Lūgšu lai vismaz soda ārstu par neaalasamu rokrakstu.

S sviesta afēriste 19.12.2017

Ārst noteica to ka minētajā darba vietā ieņemamo amatu Jūs nevarat pildīt vesalības problēmu dēļ.Un ko Jūs teiksiet vesalības inspekcijā.Man atteica OVP, jo esmu invalīds un ārts teica ka nevaru strādāt, jo domā par manu veselību.Pasaudzējiet savus nervus un vienkārši palūdziet vēl vienu OVP no darba devēja. Darba devējam nav tiesības Jūs nodarbināt, bet ja esat tik vērtīgs darbinieks viņi var izsniegt vēl vienu OVP lapu un izejat citā iestādē.