Panda Taxi - Zagli

Tātad viss notikās 20 datumā Janvāra rītā 2014 gadā ap pūlkstens 3:00 nolēmām ar kolēģiem no Sapņu Fabrikas doties uz kādu tuvāko klubu padejot. Saucām takšus, bet takā bija sesdienas vakars un nolēmām iet ar kājām un pa ceļam noķert kādu taksi. Neatejot tālu no Sapņu Fabrikas ieraudzījām braucošu taxi tas bija Netrafarēts Panda Taxi baltā krāsā universālis, kuram uz durvīm bija uzlīme ar nosaukumu Panda Taxi. Auto marku un nummuru diemžēl nepateikšu jo alkohola reibumā nepiefiksēju. Iekāpām visi draudzīgi iekša. Es iekāpu pa aizmugurējām durvīm un braucām uz Kluba Friends pusi. Skaitītāji netika slēgti iekšā jo sarunājām ka mus pa 5 euro aizvedīs (tas nebiju es kas sarunāja, tāpēc pat nezinu kā šis vadītājs izskatījās). Nanākot gala mērķi izkāpām no takša un devāmies iekšā. Ieejot klubā konstatēju ka telefons ir pazudis. 100% atstāts taksī. Nolēmu ātri pazvanīt cerībā ka šoferīts pamanis zibspuldzes mirgošanu aizmugurējā benķī kā ari jauku mūziku no Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One izpildījuma un noteikti pacels, lai sazinātos ar mani. Protams tas nenotika, zvanot no draudzenes (kolēģes) telefona, man izdevās vienu reizi piezvanīt, bet tā arī neviens klausuli nepacēla otrajā reizē jau telefons tika izslēgts. Nolemu sameklēt to internetā, caur programu Find My Iphone. Taka manam Iphonam tika uzstādīta jaunākā programmatūra IOS 7 un tika izmantots passcode, nesaprotu kāds labums tam atradējam no šī telefona. Vins ir pilnībā neizmantojams, klucis plauktā. Protams es zvaniju uz Panda Taxi dispečeru punktu kur nosaucu visus zinamos palīdzlīdzekļus, lai varētu noskaidrot Taksista identitāti kā arī mašīnu, bet viss velti. Man tikai palūdza iesniegt kontakttālruni pa kuru varētu mani dabūt rokā ja kautkas tiks atrasts kā arī paskaidroju, lai pa rāciju pasaka, ka atlīdzība garantēta jo telefons ir ļoti svarīgs prēks manis. Pagāja kāds laiks, bet ne ziņas ne miņas. Zvanīju atkal no savas draudzenes (koleģes) telefona un mēģināju noskaidrot kas pa lietu, vai tiktiešām jums ir tik daudz tādu mašinu, ka grūti atrast šofera numuru, lai es varētu ari viņu personīgi sazināties. Viņa atbildēt man nemācēja un teica ka es nēsmu vienīgais kas ir kautko atstājis salonā, un viņai vajag palīdzēt arī citam jaunietim kas atstājis savu Laptop Taxi salonā. Viņa darot visu kas ir viņas spēkos, ka ir ziņojusi pa rāciju visu, bet neviens tā arī nav atsaucies, bet ja nu gadījumā atsauksies, tad viņa man ziņos. Protams es nekādu zvanu nesagaidīju. Cerības lieku tikai uz Policiju, kas varbūt manu tālruni atradīs pēc IMEI koda, kas arī ir ļoti šaubīgs gadījums, bet ja nu paveicas.
Es vēlos ieteikt neizmantot šīs bezpeļņas organizācijas pakalpojumus kuri izmantos iespēju piesevināt jūsu atstātās mantas. Sava labuma gūšanai, nevis cilvēcīgi nostrādās varoņa darbus dažu cilvēku acīs un vel iegūs par to atlīdzību. Lielāku nekā jebkurš uzpircējs dos. Ķrāpnieki un zagļi, lūk kas viņi ir. Kaut viniem loceklis uz pieres izaugtu.

R

R rūķis2 29.01.2014

Nav jau teikts, ka Tu pats pālī kaut kur citur neizsēji to telefonu. Bez tam ja jau pats saki, ka tur tik krutas programmas, ka telefones nav izmantojams, tad priekš kam taksistam tas klucis - naglas iesist?

Latviešu tautas 29.01.2014

rudaiss, tu esi 100% kretīns!

R rudaiss 30.01.2014

Tur jau tā lieta, kādēļ viņiem tādu kluci. Nevar vnk atgriest īpašniekam, es zinu 100% ka viņu pasēju taksī. Kondīcija bija pietiekoša lai apjēgtu kur atrodos utt.. -> rūķis2

Kādā sakarā tu vispār kautko tādu saki? -> Vladlat???

J jurambas 21.01.2015

rudais noteikti bij autopilota un iespejams ka nosapņoja par pandu.
mož tas bij policijas auto kur viņš vizinājās visu nakti?
nav ko smelt tik daudz, ka tel jāpasēj:)