Panda Taxi - Viss ok..

Nesaprotu kapec cilveki sudzas!?! Nu brauciet tad ar sabiedrisko vai ejat kajam. Mans virs strada Panda taxi jau kadus 4 gadus, uz izsaukumiem ierodas laicigi vai pat atrak,auto tirs un nomazgats,ja ir fiksetais tad sanak pat uz skaititaja mazak ka noradits fiksetais. Pec katra klienta uzmet aci vai nav kas izkritis,ja ir tad sazvana un atdod. Ir gadijies gan telefoni gan naudas maki,viss tiek nogadats klientam. Nezinu ka strada parejie soferi,bet sitas zina savu darbu. Un par tiem kas kautko pazaude , vispar nesaprotu - varu vienigais ieteikt mazak dzert vaig tad mantas nepazudis, jo ja esi galiga pali un nevari pateikt kur jabrauc-tad atvaino. Ari uz daila dzimuma parstavem tas attiecas. Un par tam kas iekapj taxi un nevar norekinaties ar naudu - bet savadak - vispar nav ko piebilst. Luk ta..

H

Hmmm, kas tas bija???

P ponciks1 09.10.2016

ok, viens vaditajs zina savu darbu- visu cienu. lai ta butu. Citi brauceji biezi nemaz neatbrauc, jo pa celam savac citus braucejus, lai ari tas,kurs izsaucis, gaida 40 minutes :) citi sms raksta, kamer brauc pa ielu.

A aicis24 10.10.2016

Man ar,laikam ir paveicies,bieži nebraucu ar taksi,bet kad vajag tad zvanu Panda taksim un ir atbraucis pat 5 minūšu laikā,labi ir bijis gadījums,ka vispār nevar sazvanīt pa nakti,bet nu domāju tas viņiem nav tā bieži.

RenoReinis 12.10.2016

Ar Pandu tiešām ir viss ok, ir cilvēki kuri ir slikti vai vnk gadās tāda situācija, nekur un nekad nebūs viss uz 100% labi, tā vnk nevar būt!