www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss, necieņa un agresivitāte

Panda Taxi/ Taxi Service, dispičere - Slikts serviss, necieņa un agresivitāte

Dispičere, sieviete vārdā "anastasija" (visticamāk izdomāts vārds) ar kuru iespējams sazināties pa tel. Nr. 22 330 330 izceļās ar izteiktu neprofesionalitāti un neatbilstošām prasmēm attiecīgā amata veikšanai, kas izpaužās kā rupja attieksme pret klientu un nepamatota agresiviāte ar katru minūti saziņas brīdī.

Brīdī, kad es, kliens, vēlos sniegt informāciju, par brauciena atteikšanu, dispičere paliek agresīva un atsakās pildīt savus darba pienākumus, attaisnojoties, ka neesot laika, taču pa šo laiku viņa bez problēmām atļaujās apvainot klientu.

Kad vēlējos noskaidrot kontaktinformāciju, lai sazinātos ar dispičeres darba devēju, viņa atteicās to sniegt (acīmredzot nav pirmo reizi tādas problēmas) . Ceru, ka kādam izdosies uzzināt darbinieces kontaktinformāciju un parūpēties, lai šī nepatīkamā situācija tiktu risināta un tiktu sodīta nekomperentā darbiniece.

A Ampelmanis 28.01.2018

Izguli vispirms dzērumu. Tavam norādītajam tel.nr. nav nekāda sakara ar panda taxi.

Dainis 29.01.2018

Tā ir smile taxi kontaktinformācija.

TasEsLV 29.01.2018

nu ja tu zvani atteikt taxi un tevi neuzklasa - vai nav vienalga? Lai brauc un gaida tad tevi... kautvai 24h.

donna b 29.01.2018

Vardus raksta ar lielo burtu, respekte citus un tie varbut Tevi ari respektes. Un neka cita no Tavas sudzibas vairs nevar saprast.

D Dimonnn 20.03.2018

О да, еще та кантора.

Заказывал как-то их такси, оперетор пообещала, что через мин 10-15 будет. Ок, жду.

Итог: Через 40 мин! приезжает такси.