Panda Taxi Soferis - Sirdsapzina

Sveiki,esmu pada taxi soferis, gribeju pateikties visiem taxi soferiem it ipasi panda, jo mums biezi gadas gruti klieti pasi to zinat! Sodien man atgadijas tads klients, brauca no X vietas lidz Aptiekas ielai lai izdzertu zales, zinien man bija loti maza summa uz so klienu, bet es biju soka kad cilveks ar narkotisko atkaribu gribeja man samaksat 4x vairak neka pec skaititaja es biju soka, cilvekam taa nav naudas bet vins no visas sirds grib samaksat un piemaksat! Es atteicos no naudas! Tad sis cilveks, kamer es gaidiju citu pasutijumu atnaca pie manas A/M iemeta man naudu pa logu biju soka! Tagad saprotu ko nozime tie cikstuli kas brauc ar Pandu un visu laiku sudzas tad ne ta tas ne to! Cienijamie klienti saprotiet mus mes ari esam cilveki, nevajag sudzeties par katru nieku!

J

Работяга 14.09.2017

Es domaju ka seit slepjas kaut ko.. man skiet ka kad jus gaidijat pasutijumu vins kaut ko aplaupija un lai samest sliedes iemeta naudu un aizmuka... jums vajadzeja vakties no tas vietas.. atbrauks policisti un aiztures :(

J Jiris 14.09.2017

:) Nekas netika nozagts! Vienkarsi no mana skata jamak runat ar cilveku! Un tad viss bus pozitivi un labi:) ar cienu TX Soferis, lai veicad :)

Работяга 14.09.2017

Paldies musu valstij tas deretu :P labu tev darba diena lai butu ar pelnu...

J Jiris 14.09.2017

Ne vecit, sodien jau briivs, labu mainu tev arii

Работяга 14.09.2017

Es nestradaju taxi.. esmu bezdarbnieks

J Jiris 14.09.2017

:)))) tad sac stradat tx, jautri buus

Работяга 14.09.2017

Tur klientus sist varesu?

Работяга 14.09.2017

Domaju ka visadi apdzerusi klienti brauks.. lai taksi stradatu vajag pieredze viss noturet...

J Jiris 14.09.2017

Pret klientin jabit vienmet laipnam, kads vins nebutu vai narkomand vai nobraucid uz 1.20euro vienmet jabut laipnam un jatur sevi rokas tad ari darbs buss jsutraks :) at cienu tx soferis.

Работяга 14.09.2017

Uz 1.20 nevar nobraukt.. taxi maxa 1 ero kilometra.. par 1.20 var ar kajam paiet

J Jiris 14.09.2017

Jaa , bet ja kl ar krukiem un nevar aiziet? Ko tad?

Работяга 14.09.2017

Nez.. es vecenu kad reiz piekeru, ta negribeja vakties kad piebraucu kur vajag..

J Jiris 14.09.2017

Zini ja tevi pat nosauc par kropli, ka man bija Klients teica ka tu nemaki braukt, bija smiekligi bet es vinu paludzu pie stures, tad vins atzinas ka tiesibu nav un braukt nemak, atvajnojas un sedeja klusu!

J Jiris 14.09.2017

Visi uzskata ks mes varam but visur un vienmer, bet ta nav nes stradajam ka varam un nav ko parmest! Ja mes negribetu piecjums braukt, tad kada peec mes stradajam! Rita stundas pacietiiba sastregumu stundas pacietibu un viss nokartosies, mes ka soferi nevaram lidot pari visiem!

J Jiris 14.09.2017

Un jaa aizmirsu! Braucam pratiigi nebojasim K.Valdemara jauno asfaltu, a tas ko zin varbut vini tur instrumentus aizmirsa raks atkal vala:)))

P PurvaBrideejs 15.09.2017

Kļuvāt par taksistu, jo neesat mācījies skolā?

J Jiris 17.09.2017

Ne jo tadus ka tu javada atseviski, lai citi labi jutas!