www.sudzibas.lv Panda Taxi Šoferis apdraud manu dzīvību

Panda Taxi - Šoferis apdraud manu dzīvību

Šorīt ejot uz darbu uz Krišjāņa Barona un Blaumaņa ielas stūra, man gandrīz virsū uztriecās panda taxi taksists, lai gan uz pārejas bija priekšroka gājējiem. Ļoti nepatīkama pieredze. Diemžēl neatceros mašīnas numuru, taču ceru, ka šādi incidenti nenotiks. Tā jau ļoti daudz nāves gadījumu uz ceļa.

I IRKOTEIKT1 13.01.2022

Varbūt labāk paskaties pirms ej, nu un ka rādija zaļo tev, cilvēkam apstāties ir ātrāk un vieglāk, neka apstādināt auto,
Nesaku ka viens vai otrs ir vainīgs, bet uzmanīgiem ir jābūt

G Gulbenietis 13.01.2022

Piekrītu. Kad būsi tajā saulē, nav starpības, kurš ir bijis vainīgs. Kur nu vēl atkušņa laikā skriet pāri pārejai. Daudzi nav pamanījuši, ka pa gājēju pāreju braucot ar dajebko, piemēram, elektrosūdaino skūteri, priekšroka ir autiņam. Priekšroka uz gājēju pārejas ir tikai ejot un stumjot savu dampīti. Arī velosipēdisti to nemaz neievēro.

Good Intentions 13.01.2022

Vienmēr ir jāapstājas nevis jālido, kā lodei pat pie regulējamas gājēju pārejas un jāpārliecinās vai ir droši veikt manevru. Tāpat jābūt modram manevra laikā, kā arī jauzmet aci uz šoferi vai adekvāts, kā tiko pļavniekos piedzēries šoferis uz gājēju pārejas notrieca ģimeni ar mazu bērnu un aizmūka. Astoņus gadus vecā meitenīte nomira. Pisec.

Good Intentions 13.01.2022

Vel viens piemērs kur rīgas centrā seniors ar auto divas reizes pārbrauc pāri cilvēkam. Takā jāskatās un jābūt modram. Nezini, kas pie stūres sēž.

Video no sadursmes: instagram.com/p/CUKmHyloAZS/

Good Intentions 13.01.2022

Video no sadursmes: tautaruna.nra.lv/nebusanas/358704-rigas-centra-seniors-ar-auto-divas-reizes-parbrauc-pari-cilvekam/