www.sudzibas.lv Panda Taxi Šofera attieksme

Panda Taxi - Šofera attieksme

Panda Taxi pakalpojumus līdz šim izmantoju samērā bieži, jo zemas cenas. Bet ir jūtama zemo cenu kvalitāte - automašīnas bieži vien ir piesmakušas, nekoptas.25. oktobris bija pēdējā reize, kad braucu ar Pand taxi no punkta A uz punktu B. Pēc izsaukuma tika atsūtīts šoferis ar atbaidošu attieksmi, neapmierināts, uzvilcies, nīgrs un agresīvs. Ar tekstu - nopietni, es atbraucu pakaļ, lai vestu tik mazu gabalu? Vēl izskanēja piebilde, lai nerunā ar viņu, citādi mašīna izjuks! Ātruma gaņģi visu ceļu tika slēgti ar neslēptu niknumu. Paņemtā nauda netika pārskaitīta, bet ar skaļu blīkšķi iemesta "kasē". Ne "lūdzu", ne "paldies"!Atbaidošais pakalpojuma sniedzējs tajā vakarā brauca ar Hyundai, numura zīme TQ 1000.

L lielakmens 26.10.2014

joptvai..nu cik var rakstīt..tie [slēpt]@ji jau apnikuši..beidzot ir jāsaprot viena lieta----gribi pa lēto, rēķinies, ka kvalitāte būs zema..piepīpēts auto, šoferis kurš nezin valodu latvisko u.t.t...tak paņem zaļo taksi, nu būs Rīgas robežās dažus euro vairāk, bet tas būs kavalitatīvi, bet Tu jau, laikam, no tiem, kas par 2 euro blusu ar rīksti līdz Daugavpilij aizdzīsi..

T trakotais 27.10.2014

nepatīkam, pats arī braukāju ar Pandu un citrei patiešām tie taksisti ir pretīgi, bet citi ir vienkārši fantastiski cilvēki. Šitam iespējams diena bija slikta, vai kāds viņu uzmetis bija

Latviešu tautas 27.10.2014

Вот скоро таксистами будут арабы: тогда посмотрим в какое место вы засуните свой язык...

Latviešu tautas 27.10.2014

Vot-vot