www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss

Panda Taxi - Slikts serviss

Šodien pie manis darbā pienāca divas ārzemnieces un lūdza palīdzību izsaukt taksi. Šādas situācijas ir diezgan bieži un man nekad nav grūti piezvanīt un palīdzēt cilvēkiem. Sievietes teica, ka zvanītu pašas, bet viņām ir pieredze, ka latviešu taksisti īsti labi nerunā angliski. Zvanu panda taxi, jo ir parādījis sevi kā uzticams.
Sieviete pa telefonu teica, ka nāksies uzgaidīt, jo ir sastrēgumi un ceļu remonts utt, to pateicu ārzemniecēm, viņas bija ar mieru pagaidīt. Neprasīja personas vārdu, kas brauks, neteica, apm cik ilgs laiks būtu jāgaida. Pēc aptuveni 5 min saņēmu automātisku zvanu no panda taxi, ka nav vēl atrasta mašīna. Noliku klausuli un pēc pāris sekundēm atnāca sms, ka mašīna būs pēc 5 min. Likās jau dīvaini. Sms bija šofera telefona numurs, tam piezvanīju, lai pajautātu, vai mašīna tiešām būs, viņš krieviski atbildēja "es neesmu taksis, es šodien nestrādāju". Uzreiz zvanīju atpakaļ panda taxi, man teica, ka sazināsies ar šoferi. Pēc brītiņa saņemu ziņu, ka mašīna. Būs pēc 3 min.

Kad taksis nebija ieradies pēc 10 min, zvanīju panda taxi vēlreiz. Sieviete likās izbrīnīta, jo " ārzemnieki ir jau taksī". Kā tā? Sievietes vēl aizvien man stāv blakus lielā neizpratnē. Izrādās, taksists savācis divus citus ārzemniekus un aizbraucis, lai gan sievietes man zvērēja, ka nekur garām nav braucis taksometrs.

Zvanot vēlreiz (jā, vēlreiz) panda taxi, man paskaidroja, ka ir radies pārpratums, jo neesot paprasījusi, kā sauc ārzemniekus. Pateicu viņu vārdus, man solīja vēl 10 minūtes.

Pēc 20 min ļoti atvainojos ārzemniecēm un pateicu, ka atcelšu taksi. Tajā brīdī man zvanīja no panda taxi un teica, ka šobrīd nav nevienas brīvas mašīnas un ka neviens nezina, cik ilgi būs jāgaida. Atcēlu taksi, viņas aizgāja kājām. Brauciens būtu bijis vismaz 15-20 min ilgs. Žēl, ka nācās tik sliktu iespaidu radīt par mūsu takšu kompānijām. Pa vidu zvanīju arī redcab, tur neviens necēla klausuli. Skumji.

A arnitaa 31.05.2019

PandaTaxi kā pirmais variants, nopietni?! Sen jau laiks lejupielādēt aplikācijas Bolt un Yandex, uzreiz redzama cena un arī vari sekot līdzi, cik tālu ir mašīna. Ja gribas baigo komfortu, tad BalticTaxi jāsauc.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 01.06.2019

Pati braucu ar Bolt. Šīs bija ārzemnieces, vajadzēja taksi. Pieminēju, ka pati izmantoju aplikāciju un piedāvāju palīdzēt lejupielādēt un uzstādīt, bet viņas negribēja.

L Linda* 01.06.2019

Pati bieži saucu ārzemniekiem Bolt caur savu aplikāciju. Sagaidam kopā taxi, iesēdinu mašīnā un viss.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 02.06.2019

Linda, vai tā var? Ja maksā ar skaidru naudu, tad vēl jā, bet ja ar karti, vai nav čakars pievienot vēl karti?

D Dīvainīte 02.06.2019

Man ir gadījies, ka meitene iekāpj manā Eco Taxi un man jābrauc ar viņas dārgāko Pandu, jo neviens no abiem šoferiem nav iedomājies pajautāt personu vārdus. Standarta situācija taksistiem :D
Bet par abām kompānijām nav nekā laba, ko teikt, vēl pagājušo vasaru braucu pakaļ draugam, kura taksis kavēja 20-30min - Pandas kā nav tā nav - braucu pakaļ, pēdējā brīdī paspējām uz filmu, bet zvanu par to, ka taksis ir klāt tā arī nesaņēmām.
Diemžēl, ne vienmēr iespējams caur telefonu izsaukt Taxify.

L Linda* 19.08.2019

Aplikācijā nomaini. No maksājuma kartes uz skaidru naudu