www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss

Panda Taxi - Slikts serviss

Izskatās kad kompānija mirst un arī nomirs ar tādu attieksmi, izsaucām taxi 11: 50, solīja pēc 20. Min, pagāja 30. Min, taksis nav, zvanu, ne viens neceļ telefonu, zvanu pēc 10. Min, ne viens neatbild, zvanu vēl pēc 10. Min, ne viens neatbild, zvanu atkārtoti pēc 10. Min, ne viens neatbild, 13: 00 man bija tikšanās, protams kad sapratu, kavēšu, izgāju uz ielas un labi kad tieši brauca garām redcar taxi, apstājās un aizveda mani, kavēju 25. Min, pa ceļam šoferis arī teica, kad ļoti daudz klientu atsakās no panda taxi, jo ne kas vairāk nav tā, kā bija agrāk, visi nelaimīgi, ir kas pat kavējuši lidmašīnu dēl viņiem, vienīgais ko viņš izteicās, kad atkal būs daudz izsaukumu ar visiem tiem salašņām, dzērājiem un narkomāņiem, jo viņi bija lētie un visi centās braukt ar viņiem, vienozīmīgi es sapratu to, labāk tad maksāju dārgāk un zinu kad būšu laicīgi + tīra mašīna+zolīdi šoferi! Neiet jau runa tikai par redcar, ir vēl citas kompānijas, bet nu ne panda, un pats smieklīgākais, panda man atzvanīja, protams es nepacēlu telefonu, jo biju konferencē pl. 13: 40 man iedegas telefons ar pandas nummuru, laikam taxsis bija piebraucis, vai nu liktu vēl kādu stundiņu pagaidīt!

K

L Lohsloto 18.08.2018

Такая же хрень произошла и чего все к ним прут из за того что номер легко запоминающиеся? Продали 40 минут ,так как дело было в среду и в 8 часу вечера и когда окончательно наболтались ,так я провожал чувака то позвонили в airbaltic taxi и о чудо 2 минуты и карета подана.

Pacco_al 19.08.2018

Man dienas vidū uz lidostu taksi pusotru stundu meklēja un tā arī nesameklēja. Aizbraucu ar Yandex taxi. Nu ko lai saka. Tirgus spēlētāji ik pa laika mainās.