www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss

Panda Taxi - Slikts serviss

2 dienas sanāca braucieni ar panda taxi. Šodien bija pēdējais brauciens, kad izmantoju šo kompāniju. Izsaucu taksi uz vēžu ielu (operatorei norādot, ka iepriekš tā bija eksporta iela) , taksis zvanīja, ka ir klāt. Bija jūrmalā.
Taksists no 1. Slimnīcas nezināja kā aizbraukt līdz vajadzīgajai adresei.
Taksists nesaprata latviski, runāja tikai krieviski.
Izsaucot taksi, gaidīšanas laiku pateica līdz 40 min. , taksis atbrauca pēc 1. H un 10 min (zvanīju atkārtoti) .
Ļoti slikts serviss.

L Lauris 19.05.2018

Sūdzības Pandai, visticamāk, ir pie vienas vietas, jo viņi labi apzinās, kādu klientu bāzi apkalpo. Ne jau tos, kuri ir gatavi maksāt par komfortu, precizitāti un labu tēlu. Nē, viņu pamatpublika ir tie, kuriem max lēti vajag pēc vecrīgas kodiena nokļūt mājās vai arī Vaģiks no purčika, kuram Imantā ģelas. Un viņiem po, ka šoferis piekto dienu nav mazgājies un viņa miskaste kuro gadu knapi iziet apskati, galvenais, ka lēti. Protams, ir izņēmumi, bet pandai īpaši izteikts ir pirmais šoferu tips.

Dainis 19.05.2018

Tik vien tās bēdās :D

а АNITA 23.05.2018

Bednij lotiw ...aj jaj jaj nesaprotu lat. valodinja esli ne nravitsa panda vizivaj AirBltic !labus eto dla vas taxi!
panda super TAXI!