www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss

Panda Taxi - Slikts serviss

Daru jums zinamu,ka tieshi shonakt no 23 junija uz 24 juniju 12.50 bija izsaukts taksometris panda,dispechere atbildeja ka pec stundas mashina bus..Pec stundas piezvanijam vel-un dispechere saka bljaut ka mes nezvanijam un vnk neesam regjistreti..Tatad gaidiet vel stundu..Jautajums-varbut mes partraucam vinjai svinet janjus?Vai?Bet tas nav labi.Nav.

TasEsLV 26.06.2017

Cilvēki strādā Jāņos tieši pusnaktī - vajag būt arī saprotošiem, ka nevienam īsti vēlme nebūs strādāt, bet darba devējs spiež. Ja vien neatrodaties privātmāju rajonā un neesat kapeiku pis*js - izejat uz ielas un noķeriet taksi tur. 10-15 min laikā dabūsiet.

R [email protected] 26.06.2017

Saprotoshiem,protams but ertak..bet..ja dispecherej ljoti gribas iedzert svetku vakara darba vieta..nu tad miljie draugi..dzersim visi..svinesim,gulesim..kapec gan ne?alga iet..viss labi..policija,atra palidziba,taksometri..naktis tachu jagulj!...Pandas dispecherej 23-24 junija(naktis)vienkarshi viss bija liidz...zhel gan..un prieks ka citi cilveki tomer stradaja un pildija savus pienakumus ta ka vajag...