www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss

Panda Taxi - Slikts serviss

12/04/2017 plkst 16.30 tika izsaukts taksis uz ko dispečere tbildeja 10-15 min! Pēc min 5 zvana šoferis un saka,ka esot klāt uz ko es nosaucu atrašanās adresi,šis tik uzrei pasaka Nē un nomet klausuli! Atzvana man dispečere knapi runa latviešu valoda un liek gaidīt vēl 15! paiet 15 mašīnas nav! Liek gaidīt vēl 20-25 min arī nav mašīnas! Tad vēl tik pat daudz laika un neviena nezvana! Kad jau mēs paši atzvanām tad saka Oij nav brīvu mašīnu! Darba diena un neviena brīvas mašīnas! Nesaprot latviski,pieņem pasūtījumus uz nepareizam adresēm ir ļoti nelaipni dispečeri! Pec šī notikuma virs nekad neizvēlēsies panda taxi labāk ar kājām iešu!

Papildināts Ikisa2 25.04.2017

Līdz šai dienai gaidu izsaukto pandas taksi un neviens ne atzvanīja un pat neatvainojas!

I

Работяга 25.04.2017

Зачем такси вызывал если пешком пройти мог...

I Ikisa2 17.07.2017

Uz kurieni ar kājām uz Rīgas otru galu un ar mazu bērnu pa lietu?! Da nafig tad taksometru kompānija Panda ir domāta lai cakaretu un neslavu sev celtu! Ja nevar nodrošināt servisu tad vnk likvidē un cita taksometru kompānijas to darīs!

B biznesaklients 18.07.2017

Es labāk braukāju lētāk ar sliktu servisu un nesūdzos :D
Negribi ar Pandu braukt - izvēlies JEBKURU citu kompāniju!

TasEsLV 25.04.2017

Jautājums - joprojām gaidi? :D

Oooo jaaa ????????????

A anna 28.04.2017

Pandu, un operatori nevaino ja tev tiešām 24.st. nepietiek sakārtot savas dzīves lietas
LAI VEICAS PANDAS DARBINIEKIEM UN MEITENĒM KURAS MĀK RUNĀT LATVISKI GAN ANGLISKI

I Ikisa2 17.07.2017

Omg šo komentu 100 punktu operatore viena no viņam rakstīja! ???????????? kāds sakars izsaukt taksi un 24 st sakārtot dzīvi???????? Taksometru kompānija ir domāta,lai klienti izsauktu un viņiem jānodrošina serviss nevis katram klientam jāsakārto dzīve 24 st! Komentārs nevieta un vēl pie tam Sorry stulbs