www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss

Panda Taxi - Slikts serviss

Esmu ļoti vīlusies un nepamierināta ar panda taxi pakalpojumiem. Šovakar izsaucu taxi uz savu izvēlēto adresi, tika fiksēts konkrēts laiks, ka pēc pisstundas taxis būs klāt. Kā vienmēr atnāk sms ar mašīnas numuru, šofera tel.nr,utt. Kad pagājušas jau 35min, zvanu šoferim un prasu pēc cik ilga laika būs, šoferis atbild, ka viņam vajadzēja braukt kaut kur tālāk, bet man esot atsūtīts cits taxis, kuram jau jābūt klāt, bet lai drošības pēc sazinos ar kādu operatori. Tā arī daru- sazvanos ar panda taxi operatori, izskaidroju situāciju un prasu vai var noskaidrot pēc cik ilga laika būs taxis. Man atbild, ka tūlīt sazināsies ar šoferi un uzreiz tiks izsūtīta man jauna sms. Gaidu 10min, sms tā arī nav atnākusi, taxis arī nav atbraucis. Zvanu jau 3x- saku, es atvainojos, vai kāds man beidzot var pateikt pēc cik ilga laika būs taxis, man atbild, ka vēl kāda pusstunda jāgaida. Saku sievietei, ka kā tā var būt, kādēļ tad tiek pateikts konkrēts laiks, un vai viņi apzinās cik man tā ir neērta situācija jo stāvu uz ielas, man ir auksti un galu beigās būtu izmantojusi tad citu kompāniju. Sanāk tāda reāla maldināšana, beigās saku, ka viņu pakalpojumus vairs neizmantošu un ņemšu citu kompāniju. Kamēr taxify jau ir klāt pēc 1min, man pēkšņi atnāk sms no panda taxi ka būs klāt pēc 15min. Zvanu atkal uz pandu un saku, man nevajag vairs to taxi, kas jums tur par bardaku notiek, utml. Pēc ~2min man zvana pandas šoferis un saka, ka ir piebraucis. Izstāstu šo epopeju šoferim un saku, ka man nevajag un jau 2x esmu atteikusi, un nesaprotu kas jums tur par komunikāciju trūkumu, šoferis man piekrīt ka ir problēmas, bet saka ka viņam no ofisa atteikums neesot vēl atnācis. Beidzu runāt ar šoferi, bet burtiski dažas minūtes vēlāk man zvana pandas operatore un prasa vai es braukšot jo šoferis mani gaida. Ziniet, ko? Mans mērs bija pilns, pateicu visu ko domāju un lai mani vairs netraucē no pandas, ka nevēlos vispār vairs viņu pakalpojumus izmantot. Atkal man atvainojās miljons reizes, bet ar to viss nebeidzas. Atkal zvana šoferis un man saka ka joprojām mani gaidot, viņam neesot atnācis atteikums. Nē nu tas vispār ir normāli?! Kā var tāds haoss valdīt, goda vārds "nosita" vēlmi vairs vispār kādreiz izmantot viņu pakalpojumus. Murgs.

D

A Agu 05.11.2016

Esmu 3 gadu laikā izmantojusi viņu pakalpojumus nu reizes 100 kā minimums. Nekad nav piedzīvota vilšanās. Vienmēr ātri atbrauc un ātri nogādā galapunktā.