www.sudzibas.lv Panda Taxi ŠI ir domātā ka pozitīva atsauksme

Panda Taxi - ŠI ir domātā ka pozitīva atsauksme

Es ne par sūdzību bet gan par to ka vadītājs viens reiz noticējā maniem vārdiem. Braucu no Maskavas ielas uz autoostu un pie autoostas teicu ka aizskriešu uz bankomātu izņemt naudu un tūlīt bušu atpakaļ. Redzēju neuzticību ka kip akal kārtējais uzmetējs lkm esmu bet tā tas nenotika tas bija lkm kādus 5 vai 6 gadus atpakaļ un man patiess priekš ka taksists tomēr neatmeta cerību un tomēr uzticējās kkgan šados gadījumos uzticēties nedrīkst jo tā jau ir Kivdalova. Man vnk apzina un izglītība neatļauj tādu pazoru ka uzmest cilvēku un nerunājot par pakalpojumu par kuru ir obligāti jāsamaksā.

Viņi nemāk normāli braukt viņa vadītaji

labdien! Man sauc konstantīns komanovskis vēlētos sūdzēties panda taxi viņi nemāk normāli braukt izskatās tur vieni idiņi strādā neskatā kā braukt.

M Martins ozols 1992 17.04.2021
Labs

Man ļoti noveicās ka caur panda taxi iepazinos ar ļoti jauku cilvēku vārdā Juris. Viņš man palīdzēja vairākos dzīves posmos. Zel ka firma nenovērtē ka līdzcilvēku un pat nenodrošināja transportlīdzekļa apkopi. Tādiem strādniekiem ka Juris vajag maksāt papildus algu un nedrīkst tādus nepamanīt jo tādi cilvēki ir zelta vērtē.