Panda Taxi - Nezina

Labvakar..jau kuro reizi braucu ar taxi Panda un katru reizi piefiksēju ka kāpjot taksi jau ir ieslēgts skaitītājs..vai nav tā, kad iekāpj lasažers tad tikai slēdz skaitītāju.. Bieži izmantoju šo taksi, bet laikam jāpadomā mainīt. Ļoti nejauki.

I

Komentāri (2)

Dainis 11.12.2017

Tā taksisti parasti rīkojās, ja pasažieris ir bremze un ir ilgi jāgaida.

Uz takšu durvīm ir rakstīts izcenojums.
Izsaukšana
Iekāpšana
Iekāpšana ir summa, kas parādās uz skaitītāja, kad iekāp taksī (pēc tam kad uz ielas esi viņu "noķēris") un tad skaitās klāt summa par kilometrāžu vai laiku (uz durvīm ir abi tarifi uzrakstīti)
Izsaukšana ir summa, kas parādās uz skaitītāja, kad iekāp taksī (pēc tam, kad esi pa tālruni pasūtījis taksi uz adresi) un tad skaitās klāt summa par kilometrāžu vai laiku (uz durvīm ir abi tarifi uzrakstīti)
Visiem takšiem ir tādi paši nosacījumi.
Alternatīva tam ir aplikācija telefonā (taxify, Free Taxi utt), kurā tu ieraksti sakuma punktu, beigu punktu, tev pasaka cik būs jāmaksā (fiksētā cena) un izvēlies vai vēlies tādu summu maksāt, jā vēlies tad pasūti un maksā noteikto summu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes