www.sudzibas.lv Panda Taxi Nepieklājīgs šoferis

Panda Taxi - Nepieklājīgs šoferis

Svētdien, 26. Janvārī, ap plkst.12 izsaucu taksometru uz Akadēmijas ielu 1. Kamēr rūpējos par savu bagāžu, nepaspēju izlasīt sms ar mašīnas numuru. Šoferis jau zvana, ka ir piebraucis, bet ielas otrā pusē. Skatos, neredzu, jo mašīna ir netrafarēta ar numuru lt9764. Aicinu pārbraukt ielas otrā pusē, ko šoferis arī izdara. Ļoti nepieklājīgs, nesveicina, uzbļāva manam vīram, ka lielais koferis pa priekšu jāliek, tad pārējā bagāža. Kamēr mans vīrs sanesa līdz mašīnai pārējo bagāžu, no šofera mutes atskanēja atzinīgs mūsu bagāžas novērtējums: "Ņe Figa Sebe! ". Kad atbraucām līdz mājām, vīrs samaksāja, es teicu "paldies", uz ko šoferis vispār neatbildēja.
Es jūsu uzņēmuma pakalpojumus izmantoju no pašas pirmās dienas, bet tik nepieklājīgu šoferi vēl nebiju redzējusi.

I

V vitols 27.01.2020

Ja jūs gribat augstāku servisu, tad jāpasūta taksometrs no Piemēram no Red cab.