www.sudzibas.lv Panda Taxi Nepatīkama attieksme

Panda Taxi - Nepatīkama attieksme

Steidzoties , vajadzēja līdz noteiktam galamērķim tikt ar taksi. Izsaucu, kā ierasts “Panda Taxi.” Saka, ka būs Tuvākā laikā. Viss kārtībā , taksists piezvana - taksis ir klāt . (TQ-2710) - piebrauc Grēcinieku ielā 11a, kā bija runāts . Taču kāpjot Taksī sagaida vilšanās. Es parādu sms, kas atnāca uz manu telefonu. Un man vadītājs nepieklājīgā tonī atcērt:” Jūs neizsaucāt taksi” , nosaucu savu vārdu - cenšas man ieskaidrot , ka es neizsaucu .

Šoreiz gan nācās kavēt savu laiku , gan nācās izmantot cita uzņēmuma taksometru.

A an4upaans 14.04.2019

Izsaucu "Panda Taxi". Piebrauca brūna automašīna Renault Scenic (MB - 1531) šoferis man zvanīja no telefona numura 20011763. Braucot šoferis neizmantoja GPS navigāciju, un teica, lai es viņam rādu ceļu. Braucām uz Bukultiem, Atpūtas ielu. Es rādīju ceļu šoferim un nonākot galapunktā šoferis sāka uz mani bļaut, ka es esmu negodīga, ka esmu rādījusi viņam garāko ceļu. Kaut gan, rādīju šoferim īsāko ceļu, kas ir loģiski. Šoferis turpināja uz mani bļaut un pieprasīja papildu naudu par krāpšanu. Samaksāju šoferim iepriekš noteikto summu un izkāpu no mašīnas. Gāju prom un šoferis atvēra mašīnas logu un turpināja uz mani bļaut, apsaukāties rupjiem vārdiem, kā arī teikt, ka esmu stulba krāpniece, kurai vajag iet mācīties kā jāuzvedas. Kaut es, tikai labu gribēdama, parādīju viņam īsāko ceļu. Galu galā, varēja izmantot navigāciju, ja jau nepatīk kā es rādu ceļu. Ļoti pretīga attieksme no 'Panda Taxi' vadītāja. NEKAD VAIRS NEIZVĒLĒŠOS ŠO UZŅĒMUMU, kā arī neieteikšu citiem.