www.sudzibas.lv Panda Taxi nekvalitatīvs pakalpojums

Panda Taxi - nekvalitatīvs pakalpojums

Šodien laicīgi izsaucu Panda Taksi mašīnu. Noteiktajā laikā zavnu no Panda Taksi nesagaidīju, tamdēļ zvanīju vēlreiz pati, lai apjautātos, vai ir kāda kavēšanās. Operātore atbild - taksis jau stāv laukā. Velku zābakus, steidzos ārā - bet tur "Panadas" takša nav. Zvanu trešo reizi, jautāju - kas par lietu? Saņemu atbildi, ka man atzvanīs, kolīdz noskaidros, kas par vainu. Paiet brītiņš un saņemu atbildi, ka man vēl jāgaida kādas 10 minūtes, šoferis kaut ko sajaucis. Nokavēju darbu. Uzskatu, ka Panda taxi nespēj nodrošināt pietiekamu pakalpojuma kvalitāti. Iesaku izvēlēties citu firmu.

P

M maijamaija 12.12.2013

skaidrs ar kuru taxi nebraukt!

M martinsd84 20.04.2015

Labdien! 19.04 bija vajadziiba braukt no Kengaraga liidz centram-Briiviibas ielaa. Izvizinaaja mani taa, ka maz neliekas- liikumu liikumus pa Dienvidu tiltu, liidz Matiisa kapiem un tad uz Briiviibas ielu. Tik ilgi nekad uz maajaam nebiju braukusi. Pie kam izlaida mani preteejaa ielas pusee, kur man ar divaam smagaam somaam vajadzeeja doties uz gaajeeju paareju, skeersot ielu, lai nokluutu galameerkii. Cik lielam idiotam jaabuut soferim, lai 21.00, kad ielas ir tuksas, zinot, ka straadaaju TV, vestu mani pa saadu marsrutu. Pie pirmaas izdeviibas sizets TV, naakamreiz noteikti buus sleeptaa kamera. Fui kompaanijai "'Panda"' Iesaku neizmantot siis kompaanijas taksometrus. Pretiigi, sekli. Es par tiem 2 eiro badu nemirsu, bet antireklaama jums buus pamatiiga ar taalaakejosaam sekaam. Vismaz, lai citiem nav jaaciesss. Soferis ljoti pieklaajiigs. paprasija- vai es zinot tuvaako celju. Helllo, ir 21. gadsimts. Kur navigaacija, jaa un, kur ceks? Tieciet nu skaidriibaa, kurs, cikos, kam?

V VladIat 20.04.2015

kur ir mana lidmasinaaaa kur ta ir
esmu es skaista pilotka