www.sudzibas.lv Panda Taxi Negodīgs un bīstams šoferis

Panda Taxi - Negodīgs un bīstams šoferis

Pasūtīju taksometru 05.10.2018 no rīta laicīgi, jo bija jābūt lidostā. Par cik bijām 5 cilvēki, tad pasūtīju auto ar 6 sēdvietām, kuru mums beigās pat nepiedāvāja, bērnu turēju klēpī. Šoferis brauca drausmīgi, nepalaida gājējus, uz tilta uztaisīja vēlvienu joslu, knapi ko neieskrēja Audi sānos. Un galā no Mežciema līdz lidostai noplēsa 17.00€ un čeku neiedeva! Kad neapmierināta prasīju, kas tā par cenu, viņš pat neatbildeja! Jo visu laiku braucu par 11.00€ uz lidostu. Šādam šoferim nav ko darīt uz ielas, viņš divas reizes runāja pa telefonu brauciena laikā, bez handfree sistēmas. Raustīja auto, par ko aizrādīju, ka ar viņa auto kaut kas nav kārtībā, ja jau tā raustās. Un brīnumainā kārtā pārstāja raustīties! Auto nr. TQ 3835

I

V Valentins Krakauskis 02.09.2018
Braukšana

Šis kungs ar auto kurš nemāk vai neredz ceļu dēļ viņa gandrīz sanāca avārija nemaz kauna nav neskatās un domā ka var pirmais braukt un ka varonis , vispār izlaidušies, un pilnīgi kauna nava

V ViesisNr500 13.10.2018

Es pēdējos mēnešus vispār nebiju spējīgs sazvanīt Pandu. Gribot negribot pārgāju uz aplikāciju telefonā. Piemēram uz Samsung telefona ieejiet sadaļā Play Store, sameklējiet Taxify un uzinstalējiet. Tiesa no sākuma ir nedaudz jāsaprot kas un kā, bet pēc tam var skaisti vērot kā jūsu taksometrs kartē dodas šurp pie jums :) Pagaidām šoferi ir bijuši labi.

M Martins Martins 19.10.2018

06.09 Panda taxi vadītājas dēļ nokavēju lidmašīnu