www.sudzibas.lv Panda Taxi neglīta attieksme

Panda Taxi - neglīta attieksme

Panda taxi nebeidz likt vilties. Pēdējās piecas reizes, kad esmu to pasūtījusi, šoferis vienīgo valsts valodu nesaprot gandrīz nemaz. Tas man gandrīz katru no tām reizēm ir izmaksājis vairāk nekā vajadzētu, jo stūrmanis nezin, kur tad īsti man vajag tikt + nav galīgi viņi priecīgi atlikumus izdot. Pretīgi, ka kompānija tik ļoti nerespektē šo valsti, ka vienīgā valoda, kas taksistiem tiešām jāzin, ir krievu. Vienā no šīm reizēm taksists, man piezvanījis un sapratis, ks es slāvu mēlē nerunāju, vienkārši aizbrauca prom.
Un arī laika izjūta ļoti pieklibo. Tikko gaidīju pandu stundu (teica, ka būs 20 minūtes).
Lielais fui.

L Lelle Bez Matiem 26.01.2014

Un kāpēc tu turpini izmantot viņu pakalpojumus, pat neskatoties uz to ka viss ir tik ļoti pretīgi? Tas ir sava veida mazohisms?

B bitite21 26.01.2014

Nezinu, kas tev tur par problemam-bet mums draugi ieteica panda taxi-un mes bijam parsteigti-cik atri taxis ir klat!Pirmaja reize pat nepaspejam apgerbties-kad taxis jau bij klat-un mes bijam parsteigti par tik superigu servisu)
Nu ja mums ari nav problemu ar valodam!
Paldies Panda Taxi-super atrs serviss!

K Krishinjsh 27.01.2014

Ar pandas ātrumu tiešam ir problēmas, jo viņiem daudz pasūtījumu tādēļ parasti paiet ilgs laiks kamēr atbrauc, ja esi centrā labāk nostopē kādu, kas brauc garām nekā gaidi izsaukumu - pārbaudīts. bet savādāk nav problēmu, gan lēts, gan kvalitatīvs serviss, runājot par valodu arī es nepārzinu krievu valodu, bet esi radošs ja viņš sāk kaut kādas muļķības taisīt, tad pasaki ielu un viss, iela nevar būt krievu valodā kaut kā savādāk! :D Ja tā ir Zilupes iela, tad tā ir Zilupes iela nevis sinajreka ulica vai kkas tāds!!! :D Tā kā nevajag pašiem apjukt sakiet ielu, visiem viņiem ir GPS, nekur citur tevi neaizvedīs! ;)

K kumins. 09.09.2014

Es savo galīgi vairs neuzskatu par Panda Taxi klientu, vairs nekad neizmantošu šā uzņēmuma pakalpojumus. Pēdējo reizi kad izmantoju tieši šos taksomentra pakalpojums šoferis, kurš veda mani uz mājām bija uz aizmigšanas robedžas, vienu brīda pat iesanudās. Pieredze bija vienkārši lielikska dažu minušu laikā visas promilas no asinīm izgāja āra un biju modrs kā gurķīts.