www.sudzibas.lv Panda Taxi Maksājums ar karti

Panda Taxi - Maksājums ar karti

Sveiki. Tātad šorīt ap 9:30 es internetā pasūtīju panda taxi uz 10tiem rītā no savas dienesta viesnīcas līdz universitātei tākā es baidījos nokavēt uz lekciju. Samaksāju 4,88euro caur banku ar kredītkarti internetā pirms brauciena. Man dispečeris zvanīja 9:40, taču es nepaspēju atbildēt tākā biju izgājusi no istabiņas un telefons palika tur. Atnācu atpakaļ un zvanīju viņiem 2x, uz ko nebija nekādas atbildes. Jau tuvojās 10:00 rītā un takša kā nav, tā nav. Zvanu uz tālruni 67000000 un saku, ka es biju pasūtījusi taksi uz 10tiem rītā un neviens nav atbraucis un ka es jau esmu samaksājusi caur banku iepriekš. Dispečere man atbild, ka mans pasūtījums nav reģistrēts un 30minūšu laikā atsūtīs jaunu taxi. Šis taksis, protams, visu cieņu, atbrauca pat ātrāk, uzzvanīja un arī pieklājīgi sasveicinājās. Es taksistam teicu, ka jau iepriekš internetā samaksāju par braucienu un viņš pamāja ar galvu. Galu galā man nācās maksāt vēl 4,78euro par šo taksi ar karti vēlreiz klātienē. Kad es jau braucu ar taxi, man zvana dispečere un saka, ka mans pirmais izsauktais taxis ir klāt pie manas dienesa viesnīcas. Es atbildēju, ka zvanīju dispečerei un viņa man atsūtīja citu taxi.
Pašlaik man bankas transakcijās ir rezervētas abas cenas par braucienu un es vēlos iegūt atpakaļ naudiņu par braucienu, kuru es neizmantoju. Nesaprotu, kāpēc man atskaitīja naudu un teica, ka mans zvans nebija reģistrēts, ja visu informāciju biju norādījusi un taxis neatbrauca laikā?!?!?!

K Kajsjaku 19.11.2017

Ja pasūtījums ir uz plkst. 10.00 , tad taksis var atbraukt kaut 09.59:59 . Par Jūsu sirdsmieru taksometra vadītājam nav jārūpējās!

L Laima Liepiņa 21.11.2017

Uzrakstījāt konkrētu! Man liekas, ka firmai ir jārūpējas par saviem klientiem un arī jābūt laikā nevis brauc, kad gribi. 30min ir pietiekams laiks, lai no jebkura Rīgas gala atbrauktu. Plus, man no kojām uz universitāti ir 15min brauciens ar taksi tā kā sanāca vēl, ka es ieekonomēju 15min un nesteidzoties varu iet uz lekciju. Pirmais taksis, ko biju pasūtījusi atbrauca vēlāk nekā 10:00, kaut gan es viņu biju pasūtījusi un apmaksājusi 30min iepriekš, bet otrais taksis paspēja atbraukt 10min laikā. Plus, pirmais taksis bija atbraucis pie kojām tad, kad es jau biju 3min brauciena attālumā no universitātes ar otro taksi. Tā ir nekompetence. Runa ir par to, ka taksis atbrauca daudz vēlāk nekā bija nepieciešams un neviens man neziņoja par to. Ja būtu zinājusi, tad būtu atcēlusi pasūtījumu. :) Tāpēc figņu nelejiet, ja nesaprotat, par ko ir runa.