www.sudzibas.lv Panda Taxi Ļoti nepieklājīgs vadītājs.

Panda Taxi - Ļoti nepieklājīgs vadītājs.

Labdien!
Gribēju izteikt kritiku par kādu Panda taxi taksometra vadītāju, ar automašīnu vw golf ar v.n. TX-8807.
Šodien braucot pāri salu tiltam šis taksists traucās cauri visām joslām diezgan lielā ātrumā. Protams tālu nekur netika un pie pirmā luksafora viņu panācu, kā atkal iedegās zaļā luksafora gaisma tā viņš sāk mētāties no vienas joslas uz otru, censdamies tikt garām citām automašīnām, beigās pats savā meisterībā sapinās un viņam nācās bremzēt citu automašīnu dēļ, bet es pabraucu garām.
Tā kā Lāčplēša iela ir 1,5 joslas plata braucu tai pa vidu, lai nebūtu nekādas berzēšanās starp mašīnām un nevajadzētu braukt pa lielākajām bedrēm. Bet tas laikam saniknoja taksista vadītāju jo viņš netika man garām kau es pats braucu ~65km/h. Kad taksistam bija izdevība, vadītājs pilnu gāzi panesās man garām , taksists sāka strauji bremzēt man priekšā un rādīt viņaprāt ļoti "niknus" žestus. Uz ko nodomāju ka netaisos ar muļķi uz ielas kārtot atiecības. Tādēļ nogriezos pa citu ielu un aizbraucu, bet viņš tāpat visus apdzenot pa pretējo joslu aizbrauca tālāk.
Galvenais ko vēlējos pateikt, lai Panda Taxi firma vairāk pārbauda sauvu vadītāju prasmes un dusmu lēkmes uz ceļa, jo šāds vadītājs apdraud gan savus pasažierus(kas šoreiz par laimi nebija viņam mašīnā) gan arī citus vadītājus.
Ja nu ir nepieciešams vadībai redzēt video no reģistratora, kā šis vadītājs uzvedas, tad atstājiet komentāra e-pastu.

K kritoshais 26.10.2014

Lāčpēšā iela ir 2 joslas katrā virzienā, priecājies, ka nenolinčoja tevi pārējie "mister - pa vidu bracēj"
Ja pa vidu nav uzvilkta blatā līnija, tas nenozīmē, ka tu kā gailis vari braukt pa vidu. ja nevari sarūmēties divatā uz Lāc'plēša ielas, tad tu esi vai nu kamazs, vai nu lempis!

J jurambas 16.01.2015

pilnibā piekritu.
pilnigs lauku opis tik brauc pa vidu, ta lai citi nevar ne apbraukt, ne apiet.