www.sudzibas.lv Panda Taxi ļoti nelaipns taksists

Panda Taxi - ļoti nelaipns taksists

Dārgās meitenes!Ļoti neiesaku Jums izmantot taksomentra PANDA pakalpojumus. Vakar nedēļas nobeigumu izdomāju atzīmet kopā ar draudzeni. Vakars bija nedaudz ievilcies un izdomāju izsaukt taksi, lai nokļūtu līdz mājām, lai arī līdz mājām bija ne vairāk kā kilometrs. Kad iesēdos taksī dabūju noklausīties 5 minūšu garu monologu, kura tēma bija - es vairāk iztērēju uz šejieni atbraucot nekā es nopelnīšu. Kāpēc jūs nevarat paiet so gabalu ar kājām? Pēc aizvainojoša monologa noklausīšanās dabūju izkāpt no mašīnas, jo redziet taksistam nebija velmes mani nogādāt mājās. Tā arī paliku stāvot Ķengaragā, nakts vidū un gaidot nākošo taksi. Šis laikam ir tas gadījums, kad labak ir pārmaksāt latu, bet drošībā tikt mājās. P.S. Pēc tam izsaucu taksi SOS un šoferis mani nogādājā bez problēmām mājās. Cenas ziņā arī nav īpašas starpības.

D

Dannii Disaster 04.05.2013

Bet ne jau firma vainiiga! Ja viens taads losis traapiijies, tas jau nenoziimee, ka tur visi taadi straadaa. Dotajaa situaacijaa ir jaasuudzas par konkreetu taksistu, bet ne jau par pashu firmu.

B Brexis 05.05.2013

Nabadzīte nevar pakustināt savas kājiņas :) .Tik vien kā kilometru paiet :):):)

Ausainītis 05.05.2013

Droši vien bija pierijusies lopā, ka pat taksists neriskēja šo laist iekšā salonā, jo tīrīšana izmaksātu dārgāk nekā par to 1 km. būtu samaksāts.

Nandia 06.05.2013

Pievērsiet uzmanību, ka meitene nakts laikā ir ĶENGARAGĀ!!! Jums pats rajons neko neizsaka?! Es gribētu redzēt jūs, kas iet pa šo rajonu nakts laikā, vai arī jūsu uztraukumu, ja kas tāds notiktu ar jūsu bērniem!!!

- 1 kilometrs?! Un kāda starpība, ka tas ir tik maz! Meitene grib tikt mājās sveika un vesela ar visām savām mantām un netikt izvarotai! A taksists amorāls tik par sevi domājošs kretīns, kurampēc būtības nekas nav jāmurmina par naudu, jo viņš STRĀDĀ kā taksists, tātad viņam jāved tur, kur viņam saka un viss! Bet, ja tuvie gabali nav priekš viņiem, tad šādai info ir jābūt uz durvīm, kur viņi tik skaisti norāda savas super lētās cenas ' mazāk par 2 kilometriem nebraucam', vai zvanu centra darbiniecei, ja tā saukts taksis - tas būtu japasaka!

Un par pierīšanos - tikai nevajag, taksisti dikti mīl tos, jo viņus var pačakarēt uz naudu, vai nemanot pavadāt ar līkumiņu, kā arī daudziem alkohola reibumā kaut kas no kabatām izkrīt a pēc tam mājās neatceras, kur tad kas pazudis!

meddler 09.06.2013

Par pandu varu izteikties tik labi, vinmer labi soferi vienmer labs atrums, ir savi kontakti jau.

Ja es butu taksometra soferis es ar nebrauktu to 1 km, jo taksometra soferiem ir pasiem jamaksa par bendzinu - a ja vins dzinas no bergiem uz to kengaragu iztereja 5ls cela uz turieni un nopelnitu 1.5ls ? stulbi.