Panda Taxi - Laupisana

Svetdien braucu ar PANDA taxi, un notika incidents!

1) Sakeru taxi Viesturas Prospekta, Sarkandaugava, bija jabrauc uz Ziepniekkalnu (tas bija svetdien, 19.08, apm. 23:00)
2) Nebija skaidras naudas un sarunajam ar vaditaju ka braukcim caur centru, caur lombardu, lai nodot pulkstenis TISSOT un samaksat par brauksanu, sarunajam uz 15 ls.
3) Centraa pulkstenus nepanema lombards, tapec ar vaditaju sarunajam ta - ka iedosu vinam pulkstenis TISSOT (ka uz attela - vertiba 1000 USD), un rita sazvanisimies, lai es varetu atdod vina nopelnitos 15 ls un panemt pulkstenis atpakal.
4) Apstajamies pie McDonalda centra, es gribeju nopirkt ko paest.. bet vaditajs aizbrauca ar manim pilkstenim negaidot mani..

Ne vaditaja telefona, ne masinas numura man nav..
Jau runaju ar dispeceriem, tie meginas kaut ka nodot zinu un atrast to vaditaju.
Vaditaja zimes - 40-45 gadi, krievs, gandriz plikpauris... Smeke cigaretes.
Pulksteni ir ne tikai loti dargi (apm 1000 USD) bet ari loti svarigie man, jo ta bija davana.
Ja kads var kaut ka palidzet ar informaciju, vai ieteikt ka labak rikoties saja situacija, es busu loti pateicigs.

P.S. Savukart vaditajam piadavaju pa labam atdod pulkstenis un panemt savus 15 ls. Jo negribas risinat so problemu nemot galejos pasakumus.

Paldies par uzmanibu! Vajadziga jebkura informacija!

L ltelti 20.08.2012

ja ir kaut kada informacija - t. 20396257, 67672003

F Flips 21.08.2012

Raksti policija iesniegumu. Vinju atradis un tad atlaidis, bet tu vinju busi atradis un varesi tikt pa savam galaa.

donna b 21.08.2012

nu man nav ko teikat...ir pulkstens par 1000 USD, bet nav kreditkartes, lai panemt 15 Ls no bankomata? ceru ka viņu atradis, bet ...

Sardele 21.08.2012

Pulkstenis "ļoti svarīgs, jo dāvana", bet vedi uz lombardu nodot, right. :D ... Haha. Ja izgudro pasaku, tad izgudro ticami vismaz. :P

L ltelti 21.08.2012

Taja bridi nebija lidzi nekas.. Pagaidam vel gaidu atbildi no Pandas, vini man pateica ka izsutija visiem kas stradaja taja laika izzinas, lai vins pa labam varetu dod zinu, satikties un atrisinat so problemu.

L ltelti 21.08.2012

Ja ir dargas un svarigas.. bet lombarda tu zini ka tu varesi to manemt atpakal nakosa diena bez problemam... Vajadzeja tacu kaut ka tikt majas..

Prieks kam man kaut ko izgudrot un seit rakstit? Iedomajies..

C checker 21.08.2012

Tev nebija naudas samaksāt par taksi, bet bija nauda, lai paēst McDonaladā, es pareizi sapratu????

L ltelti 21.08.2012

Tiesi ta, kadas 3-4 ls bija kabata.. Tas ir tik svarigi tagad ?

C checker 21.08.2012

Nu teiksim tā, tavā stāstā varākas lietas izklausās diezgān dīvaini:
1) Cilvēkam tā vajag braukt, ka viņš ir gatavs atdot nezināmam cilvēkam pret goda vārdu vissdargāko, kas vīnam tājā brīdī ir - šausmīgi dārgo dāvanu.
2) Cilvēkam kuram nav pat bankas debetkārtes kāds dāvina tik dārgas dāvanas.
(piemēram, ja es esmu kasieris "maximā", man diez vai kāds uzdāvinās mersedesu).
3) Cilvēks ķer taki naktī uz ielas, lai gan prātīgāk tādā laikā būtu izsaukt pa tālruni - tas ir lētāk un ja notiks kāds incidents, tad vismaz paliek informācija par zvanu un sarunas ieraksts ar dicpečeru.
4) Cilvēkam nav telefona, lai piezvanītu kādam, piemēram, radiniekam, kas varētu gala punktā par viņu samaksāt, vai aizdot naudu.
5) Cilvēks vissdrīzāk ir bijis pamatīgā alkohola reibumā, citādāk taksists nebūtu tā riskējis, jo skaidrs, ka cilvēks iegāumē un var atpazīt taksistu, mašīnu un ja atdod kaut-ko vērtīgu, tad arī numuru. Acimredzot, taksists bija pārliecināts, ka cilvēks to nespēs izdarīt.
6) Jebkurš saprot, ka par 3-4 latiem no sarkandaugavas līdz ziepniekkalnam aizbraukt ar taksi nevar, bet ja tomēr nav citās iespējas, ka tikai taksis, vai nebūtu prātīgāk aizņemties naudu tur, kur biji (izskatās, ka biji ciemos un vajadzēja braukt mājās).
7) Un pēdējais - lombardā nedeva ne latu par tik vērtīgū mantu???

Bet ja tomēr tas viss ir taisnība, tad ceru, ka dabūsi savu dāvanu atpakaļ.

L ltelti 21.08.2012

Taksists piezvanija, viss ir kartiba.

Paldies Visiem!

S sjava 29.08.2013

Lasu jau trešo līdzīgo gadījumu - izsauc taksi, bet pašiem naudas nav. Taksists jau laikam nevar gaidīt mūžīgi, kamēr viens saņems naudu par "pulksteni", pabrokastos Mc Donaldā u.t.t. Iepriekš uzgāju uz sūdzību, kur vīrietim nebija naudas, ko samaksāt taksistam par braukšanu. Un viņš tipa aizgāja mājās, atstājot ķīlā "telefonu". Cik ilgi viņš tur bija nav zināms, bet cilvēks aizbrauca ar visu telefonu. Laikam viņus arī jāsaprot!:)

A [email protected] 28.06.2014

Nu jā tas gan ir baidi bet arī takšiem ir saus laiks jo viņi nevar gaidīt kamēr kāds paēdīs v.t.m. jo nevajadzētu viņiem gaidīt paši cilveki arī ir vainīgi...

J janis krumins 19.10.2014

tad ko ker taxi uz ielas bez naudas kabataaaa????? autobusam vai vilcienam tad ari jabrauc caur tavu lombardu??? ej ar kajam tad...

J janis krumins 19.10.2014

tad ko ker uz ielas taxi bez naudas kabata???? esi kadreiz redzejis ka autobus vai vilciens brauc tavu lombardu??? ej ar kajam tad...

J jurambas 14.01.2015

ta dir...sejs, tas tissot maksaa 24, 79 eur maximaa