Panda Taxi - krāpšana

Tā vietā, lai taksists vestu pa taisno no Salaspils uz Ādažiem (35km), tas mani aizveda uz Tīnužiem, kad pamanīju un liku braukt atpakaļ uz Ādažiem, sāka stāstīt, ka caur Tīnužiem ir īsāks ceļš, bet es uzstāju un rezultātā nobraucām 52km un samaksāju 27 euro. Operatori teica, ka lai maksāju tāpat, saglabāju čeku un ka pirmdien vadība kārtos šo jautājumu. Ļoti šaubos. Nekad vairs nebraukšu ar pandataxi

Работяга 21.10.2017

35 km maxa 35 eur nevis 27.. brauciet kaut ar lidmasinu tapat tik samaxa!

G Guldenis 22.10.2017

Tu rēķini pēc savas stūlbās vateņa sistēmas? Salaspils-Ādaži, galapunkts 35km, laiks ceļā aptuveni 45 minūtes. Kilometri (35km × 0.36€ = 12.60€). Laiks (45min. × 0.14€ =6.30€). Iekāpšana 0.71€. I togo 19.61€. Kur tu rāvi, ka 35km = 35€, tu glodene tāda?

Работяга 22.10.2017

Guldenis amortizacija trasportam daudz lielaka neka 36 centi.. ja braukt mazak par eur tad tas ir jabrauc par sofera rekina... pasam jasaprot, ja taxis sanema alga tad butu vienalga ar kadam cenam braukt.. bet jus braucat ar 36 centiem un sakat ka jus cakare.. 36 centi ta ir gluzi ka autobuss, var izsaukt taxi un parbrakt uz citu galu pilsetai par 3.60... nevaru saprast no kuriens prats tadas sudzibas vispar raxtit...

C critical thinker 22.10.2017

laiku skaita visu laiku? domāju, ka tikai stāvot.

G Guldenis 22.10.2017

Laiku skaita no brīža kad tiek ieslēgts skaitītājs. Gan braucot,gan stāvot.

G Guldenis 22.10.2017

Nav tik traki. Biznes kurā praktiski nemaksa nodokļus, šādi tarifi ir diezgan ienesīgi. Un vel tējas nauda... Ja tu esi bidla, aparačiks un dzerajs protams nespīd ne čajs,ne normala nauda nekad nebūs. Es kad piestrādāju taksī,aizbraucot nepareizā virzienā vienmer devu atlaides( arī vedu bez maksas),jo zināju ka dienas laikā tikuntā nopelnīšu. Tējas naudā lielako saņēmu 30€(tējas naudas ir katru dienu un dažādas summas, tikai ne bidlām). Sanāk tu pelni ne tikai no 0.36€/km, bet arī no savas laipnības un prasmes risināt konflikta situācijas(nejaukt ar dibena bučošanu).

G Guldenis 22.10.2017

Nē. Cik klients grib,tik maksā. Kādēļ kautkam nada sļipnutsa? Kā klients braucu taksī un taksists stāstija, ka veda meiteni uz Grobiņu. Viņa viņam tējas naudas vietā bāku uzpildija un kafiju uzsauca. Īstie taksisti nekad neteiks, ka 0.36€ ir mazs tarifs.

MacBeton 24.10.2017

Nu ja neiet sūdzēties un neprasa naudu atpakaļ tad ir pelnijusi ka appis!
Google maps normāli parāda kā jābrauc, 31km + mazās ieliņas, vairāk par 35km nevajadzētu būt.

K Kajsjaku 19.11.2017

Nevajag šaubīties. PANDA TAXI vadība strādā ar sūdzībām necilvēciski nežēlīgi attiecībā pret šoferiem. Gluži kā GESTAPO. Parasti šoferis ir vainīgs bezatkarīgi no situācijas.
Par Jums... Ja sanāca 52 kilometri, tad uz Tinužiem bija nobraukts vismaz pusceļš. Nevajadzēja tā bremzēt, un uzreiz izteikt savu skatu par maršrutu.