Panda Taxi - Krāpšana

Kādu laiku izmantoju panda taxi (protams, tagad vairs neizmantošu), esmu ievērojusi konkrētas krāpniecības:
1) Krāpšanās ar skaitītājiem. Pat brīžos, kad auto stāv uz vietas (tātad laika limits un nobrauktais attālums nemainās) - skaitītājs brīdi iet normāli, tad pēkšņi ātrāk vai arī pārslēdzās par pāris santīmiem uzreiz uz priekšu. Šādā veidā taksisti, indivīdam pašam nemanot, izkrāpj vairāk naudas. To arī apliecina fakts, ka sākotnēji pa to pašu maršrutu es maksāju vienu cenu, bet nākamajā reizē .. nezin kapēc jau 2ls vairāk par indentisku braucienu (maršruts,laiks..)
2) Ja tu neskaties uz ceļu un vadītājam pats neaizrādi, uz vēlamo vietu bieži vien tu tiec nevis aizvests pa īsāko vai ērtāko maršrutu, bet speciāli tiec izvadāts tā, lai maršruts sanāktu garāks un no tevis varētu iekasēt vairāk naudas

V Valentine 28.11.2013

Es jau gadu izmantoju Taksi LV pakalpojumus, mani apmierina. Ieteicu.

B bataljons 10.04.2014

es braucu ar PANDA TAXI jo domaju ka ir leti, bet nolemu labak piemaksat un braukt drosi, erti un uzticama TAXI. Isuma pateiksu, mana meitene pirms paris dienam brauca pie draudzenes ar PANDA TAXI. vina sedejusi priekspuse blakus vaditajam, kad peksni vins parliekot atrumu nobraucis gan vinas kreiso kaju!!! pec tam brauciena vidu vinai pajautaja vai varot vins uzzvanit un ar vinu satikties, pasas beigas pajautaja ko vina darot sovakar velak. PANDA TAXI soferi ir maniaki, nesaprotu ka var tadus cilvekus darba pienemt. Man katru reizi kad agrak braucu bija jaizsaka kritika par soferi, jo visu laiku gadas kaut kadi idioti. Sobrid braucu ar airbaltictaxi un priecajos, jo vini brauc tiesi pa isako celu lai klients pec iespejas atrak noklutu galamerki, luk to es saprotu, tapec jau tas ir TAXIS. Airbaltictaxi soferis pajauta uz kurieni vest un tas ir viss, skatas uz celu visu braucienu, nevis ka PANDATAXI, skatas spoguli uz meitenes krutim un kajam, lai izteiktu komentarus.

B bataljons 10.04.2014

A ASu 01.04.2015

Ieteicu [slēpt]@ksi.LV (8808), un varu pateikt, ka tas ir mīts, ka dargak! Varbut par 1 EUR vairak naksies samaksat, bet zinasi, ka bus laba attieksme un foršas automašinas.

ķ ķēms 01.04.2015

Pirmkārt - vai tad Tu maksā par metriem? Taksis tak stāvot arī patērē degvielu. Bet ok, varbūt es kļūdos.
Otrkārt - pat, ja uzlec eiro, divi vairāk, tas šā vai tā ir lētāk, nekā ar BalticTaxi.
Treškārt - viens un tas pats maršruts (vismaz manā gadījumā Imanta-Pļavnieki) ar Pandu izmaksā 5EUR, ar Baltic vismaz 10EUR.
Ceturtkārt - ar BalticTaxi nebraucu principā tāpēc, ka arī tur ir idiotiski šoferi - no laukiem vai kas par problēmu, bet ir gadījies, ka aizved par tīīīīīk dīvainiem ceļiem un tad man ir jāmaksā tie sasodītie 10EUR :D Labāk ar Pandu kaut krustām šķērsām, bet uz pusi lētāk :D ;)