Panda Taxi - Krāpšana

Ikdienā bieži pārvietojos ar taxi panda, jo biju lojāls šim servisam.
Ir tikai daži godīgi un pieklājīgi vadītāji.
Zvanot uz zvanu centru visu laiku pěc viena un tā paša maršruta ceļās fiksētā summa uz augšu.
Daudzi šoferi izsniedz atlikumu noapaļojot summu uz augšu, man nekad nav bijis žēl arī atstāt atlikumu.
Ja zvanu centrs apzvanīs šoferus, kas mani veda tad, viņi būs pārsteigti ka 6€ vietā vienmēr tika atstāts 10€, principā maksāju paīr naudā bez atlikuma. Pats saprotu ka šoferiem grūti nopelnīt, tāpēc īsti nečakarējos ar tiem dažiem eiro.
Bet šodien bija ūnikums, kārtējo reizi zvanu, pasūtu pandu, man Saka, ka filsētā summa 8.50€ vienmēr bija 7, 7,50€, jautāju kāpēc dārgāk, atbilde man tā rāda, varat braukt pēc skaitītāja, atnāk sms ar citu mašīnu, citu numuru.
Atbrauca diezgan ātri Yandex Taxi Elektro Hundai Vāğis, Saka, ka sms nepareizs numurs (šis nav pirmā reize) iekāpu nosaucu adresi, braucam, uzliek man 4. Tarifu iekāpšana 2€ nevis kā parasti 0.71€ es jautāju, kādā sakarā, atbilde, ka viss pareizi ka tā ir. Es atbildēju, labi maksāšu ar karti un man vajag čeku, šoferis dusmīgi atbildēja labi, es zvanu operatoram, jautat, jas pa lietu, izradās, ka šoferis man centā apkrāpt, operātore, teica ka tulīt piezvanīs šoferim, un tajā brīdi, mani izsēdina ceļmalā šoferis un Saka brauc ar citu taxi. Kas pa na***?
Izsaucu bolt, nekādas vainas, ātri aizveda maksāja 6.50 plus ļoti laipns. Tā kā paldies pandai par daudzu gadu sadarbību, turpmāk izmantošu bolt. Radinieki un draugi jau sen ar boltu braukā, to pašu darīšu es. Paldies. Lai jums laba diena.

B