www.sudzibas.lv Panda Taxi Krāpnieki, neprofesionāļi

Panda Taxi - Krāpnieki, neprofesionāļi

Šorīt vīrs (ārzemnieks) brauca ar panda taxi no viesnīcas jūrmalā uz lidostu. Pirmstam operātors teica, ka būs jāmaksā 10,50 eiro. Pat atsūtīja sms ar summu, bet pēctam taxi paprasīja 14,20 eiro.

Aizrakstīju panda taxi par šo. Atbildēja ne labdien, ne piedodiet - > jūtam līdzi...

Labi, tā summa nav liela, bet man vienkārši riebjas, ka čakarē cilvēkus šitā un tad vēl atbild šādi uz e-pastu... Tāds klientu serviss! Esmu šokā!

P Pelekais Latvietis 09.07.2019

Iemācies lietot bold un yandex un nebūs problēmu un dēļ 4iem eiro rakstīt sūdzību,kauns.

Оккупант 12.07.2019

Опишите, пожалуйста на сколько цена билета соответствует той стране в которую вы улетали или улетели? И повлиял ли на ваше впечатление летчик?

P PandaCab menedzere 18.07.2019

Labdien!
Vēlos informet, ka e-pasts [slēpt]@pandataxi.lv" nepieder Panda taxi kompānijai!
Mēs rupejamies par Klientiemiem un esam atverti komunicijai un problemu atrisināšanai.
Lai atrisināt tieši Jūsu situāciju , lūdzam atstat sudzibu par šo gadijumu Pandas operatoriem pa talr. 67000000 vai rakstit uz mūsu reālo e-pastu [slēpt]@panda.cab.
Ar cieņu, Panda Cab