www.sudzibas.lv Panda Taxi Krāpnieki, neprofesionāļi

Panda Taxi - Krāpnieki, neprofesionāļi

Šorīt vīrs (ārzemnieks) brauca ar panda taxi no viesnīcas jūrmalā uz lidostu. Pirmstam operātors teica, ka būs jāmaksā 10,50 eiro. Pat atsūtīja sms ar summu, bet pēctam taxi paprasīja 14,20 eiro.

Aizrakstīju panda taxi par šo. Atbildēja ne labdien, ne piedodiet - > jūtam līdzi...

Labi, tā summa nav liela, bet man vienkārši riebjas, ka čakarē cilvēkus šitā un tad vēl atbild šādi uz e-pastu... Tāds klientu serviss! Esmu šokā!

Ma

Pe Pelekais Latvietis 09.07.2019

Iemācies lietot bold un yandex un nebūs problēmu un dēļ 4iem eiro rakstīt sūdzību,kauns.

Tu Turkey901 09.07.2019

Bolt katrs otrais brauciens neatbilst nosauktajai summai, kas ir tikai provizoriska un ar informatīvu raksturu, par viņiem šeit krietni vairāk sūdzību.

Be Bez_vārda 09.07.2019

Muļķības, es regulāri braucu ar bolt, nekad cena nav bijusi savādāka kā tā ko man uzrāda.

Tu Turkey901 09.07.2019

Te ir kaudzēm sūdzības par bolt, arī uzņēmuma vadītājs atzīst/ skaidro, ka cena ir tikai aptuvena un var mainīties, ja gadās kāds sastrēgums, kāda iela slēgta vai vēl kāda cita ķibele/ aizķeršanās ceļā, turpretim yandex taxi cena ir akmenī kalta un nemainīga, kas ir milzīgs pluss!

Опишите, пожалуйста на сколько цена билета соответствует той стране в которую вы улетали или улетели? И повлиял ли на ваше впечатление летчик?

Pa PandaCab menedzere 18.07.2019

Labdien!
Vēlos informet, ka e-pasts "[email protected]" nepieder Panda taxi kompānijai!
Mēs rupejamies par Klientiemiem un esam atverti komunicijai un problemu atrisināšanai.
Lai atrisināt tieši Jūsu situāciju , lūdzam atstat sudzibu par šo gadijumu Pandas operatoriem pa talr. 67000000 vai rakstit uz mūsu reālo e-pastu [email protected]
Ar cieņu, Panda Cab