Panda Taxi - Kopumā

Es arī agrāk biju bieža Pandas kliente, braucu 4-5 reizes nedēļā, jo strādāju par viesmīli Vecrīgā ( darbs parasti beidzās neilgi pēc pusnakts- strādāju vakara maiņas, jo pa dienām studēju). Tā kā pelnīju labus čajus, mēdzu izlaisties un ieslīgt komfortā- ar Pandu reizēm braucu arī gaišajā dienas laikā. Tas deva man iespēju papētīt šīs konpānijas taxistu kontingentu.2,5 gadu laikā piedzīvoju dažndažādus kuriozus ar Pandu.uzskaitīšu visbiežākos:*taksistiem bieži nav precīzas naudas,ko izdot, tā arī pasaka un klusē. Ir bijuši jautājumi: cik jums dot atpakaļ, kaut gan bijis ieslēgts skaitītājs.* taksisti ļoti slikti pārzina Rīgas ielas. Nekautrējas riņķot, maldīties un pēc tam ar vēsu seju pajautā summu, kuru uzrāda skaitītājs. Es viņu vietā mazliet nolaistu cenu, tā gadījās tikai vienu reizi. *Krievu tautības taxisti Pandā ir kuplā skaitā. Man nav nekas pret krieviem, bet vairums no viņiem neprot un nesaprot ne vārda latviski. Tas mazliet apgrūtina komunikāciju, jo pati krieviski runāju slikti. Bet šajā gadījumā es esmu kliente.* ir gadījušies pārāk komunikabli taxisti- jautrīši, kas man nav šķitis profesionāli. Reiz braucu mājās no darba, bija piektdiena, un taxists mani sagaidīja ar vārdiem: "nu, maziņā, biji tusēties?!" Citreiz, kad braucu no Gaiļezera slimnīcas, taxists par visu varu gribēja uzzināt, ar ko biju sasirgusi. Citi pēc brauciena zvanījuši/ rakstījuši sms un uzbāzušies ar privātiem jautājumiem* 5dienās, Sestdienās pēdīgi braucu tikai ar Baltic Taxi, jo gribēju ātrāk tikt mājās. Brīvdienās uz Pandu nereti nācās gaidīt 40-60min. Pāris reižu arī gaidīju, taču punktu tam pielika fakts, ka kādu 5dienu pēc šīm 40min man atvainojās, teica, ka joprojām nav brīvu taxistu. Jāuzgaida vēl. Gaidīju. Pēc 40min zvanīju, interesējos kāda situācija. Operatore bija izbrīnīta, teica, ka mans izsaukums nemaz nav pieregistrets. :))* Ir gadījies taxists- narkotiku reibumā. Šaudīja apkārt milzīgās acis, pārāk aktiīvi žļembāja košļeni, nervozi sūca ūdenspudeli un runāja jocīgā balsī, toreiz man nebija šaubu. Alkohola reibumā gan neviens nav bijis, bet uz "smaržojošām" paģirām ga* Visnepatīkamākais gadījums bija, kad tasists piesavinājās manu telefonu, kurš nebija no lētajiem. Taxī vēl zvanīju savam puisim, izkāpu, iegāju mājās, un telefona vairs nebija. Pēcāk dabūju taxista nr no Pandas operatores- viņš teica, ka nekāda telefona mašīnā neesot. Tomēr es tam neticu.* Cenas taxisti uzstādīja ļoti dažādas- katrs pēc sava godīguma. Kāds braukāja nevajadzīgus līkumus, kāds ieslēdza gaidīšanas tarifu, kamēr kavējospāris minūtes. * Bija taktiski taksisti, kuri pajautāja vai mūzika patīk/netraucē. Tacu vairums klausījās to, kas pašiem ļoti patīk, nevis ko neitrālu. Reizēs, kad biju nogurusi, tā vien griezās ausīs skaļie krievu disko/ klubņiki vai tipiski latviešu šlāgeri. Bieža parādība- paralēli braucienam planšetē operēja bojeviks, vai arī taxists izsmeļošās un privātās detaļās tērzēja paa telefonu.Bija arī patīkami taxisti, kuru pakalpojumi mani apmierināja, tomēr kopumā kompānijas servisu vērtēju negatīvi. Šķiet, lielākā daļa taxistu Pandā vai nu nav apmierināti ar savu amatu, vai arī viņiem viss pilnīgi vienalga. :) Vienlaikus apzinos, ka Panda ir no lētā gala- ko tur var daudz piekasīties par kvalitāti...

Minesota 10.12.2014

Ka tu vari strādāt par viesmili, ja nezini krievu valodu?!

L Liene Matīsa 06.03.2016

kas teica, ka nezinu krievu val? ;)

Fekal Party 10.12.2014

to: Minesota
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kas tas par stulbu jautājumu?(kāds vispār tam ir sakars ar šo uzrakstīto sūdzību)

R ri4y 10.12.2014

Piekrītu Minesota un jautāju, kā tu varēji strādāt par viesmīli ja nezini krievu valodu? Un nevari uzturēt sarunu? Jo lai dabūtu labu tējas naudu, nevis čaju, nav LV valodā tāda vārda, jāprot uzturēt sarunu un skaidri izskaidrot. T.i. iekāpjot taksometrā, jāuzskata ka taksists ir mazs bērns un uzreiz jāsaka, ja dzīvo pie Gaļezers slimnīcas, būtu pateikusi, braucam pa Brīvības ielu līdz Biķernieku ielai, tad nogriežamies uz Gaļezers slimnīcas pusi.

H hnik-hnik 13.12.2014

Странно, много раз каталась в этом такси.
Сумму за поездку мне говорят даже если я не спрашиваю.
Обдолбанные или пьяные водители не попадались ни разу.
Насчет музыки, всегда включена тихо.
И как они не могут ориентироваться на местности, если у них навигатор стоит?

Насчет телефона, извините, но за своими вещами всегда и везде надо следить.
Насчет языка, тут вообще анекдот - двое людей, работающих с клиентами, у которых в стандартном договоре написано, что они должны знать латышский, русский и начальный английский, не могут друг с другом разговаривать т.к. не знают один из языков, которые должны знать по работе.

L Liene Matīsa 06.03.2016

Kāds šim ierakstam sakars ar krievu valodu? Ja minēju, ka slikti runāju krieviski, tas nenozīmē, ka nerunāju vispār! :) Varbūt pat runāju diezgan normāli, taču ne tik labi, kā pašai gribētos..

P Pim Pirim 06.03.2016

Nolade taxify un aizmirsti sis problemas,tur visi vaditaji runa latviesu mele. Pandu atstaj bomziem un narkomaniem kuriem nav naudas lai iegadatos android telefonu.