www.sudzibas.lv Panda Taxi Klientu krapsana

Panda Taxi - Klientu krapsana

ESIET UZMANIGI!!! Taxi panda soferi smaucas ar izdosanam, loti biezi ved pasazierus ar neieslegtiem skaititajiem un pieprasa paaugstinatu smaksu, kura neatbilst sis kompanijas noteiktajiem tarifiem.
Ka ari automasinas viniem ir vecas un absaubama tehniska stavokli.

S SEO 23.01.2012

braucu vienreiz, no centra uz purčiku un atpakaļ samaksāju 6ls, gaidīt vajadzeja 40 minčas, , serviss slikts, bet cena ļoti laba,

D dimzens 26.01.2012

Pagaidām Panda Taxi tikai apgūst Rīgas tirgu. Un meklē atbilstošus šoferus. Nevar par firmu spriest pēc viena vadītāja darba stila. Par šādu darbu tie tiek nekavējoties atlaisti, lai nebojātu firmas slavu.
Firma nevar nodrošināt ka auto piebrauks nekavējoties ja ņem vērā Rīgas sastrēgumus un tai vēl nav liels auto parks, bet tas tiek papildināts slēdzot līgumus ar privātajām firmām.

K kārlis 20.02.2012

Man vajadzēja no centra uz mājām Mārupē tikt, samaksāju 4, -ls, biju izbrīnīts, ka tik lēti.. jo citu takšu kompānijām parasti maksāju 6-8ls Kad tiku izsaucis, nepagāja 10min, jo nepaspēju saģērbties, kā zvanīja, ka klāt...

D dimzens 21.02.2012

Ja ir problēma ar klientu apkalpošanu attālākajos Rīgas rajonos. Jo ne vienmer brīvs Panda taxis atrodas šajā. rajonā, Tam jāpabeidz kāds pasūtījums, kas dodas uz šo rajonu, vai jābrauc no centra un bieži vadītaji to nevēlas darīt. Iesaku no pasūtītājiem attālākajiem rajoniem Panda taxi pieteikt savlaicigi un tad nebūs tik ilgi jāgaida,

D dimzens 21.02.2012

Ja nevariet sazvanit Panda Taxi dispecerus.
Zvani 27705550,
Braucam sadarbībā ar Panda taxi ievērojot Panda Taxi tarifus.
Varam vest ari liegabarita preces.
SIA GREEN CABBY

P Patiesība 08.03.2012

Subjektīvs viedoklis, par patiesiem faktiem.
Kad uzzināju par PANDA tarifiem - nodomāju- jāpamēģina!!!
1. Reize. Ceturdienas nakts. plkst.3.00. Zvanam uz PANDA TAXI. Dispečere saka, ka mašīnu vajadzēs gaidīt 30-40 minūtes. Piekrītam, lai gan SOS atbrauktu pa 15-20, bet sarkanais "tomāts" pa 5-10, taču abi pēdējie ir dārgāki. Paiet 30...40...50 minūtes, kad atskan zvans - "Mēs atvainojamies, būs jāgaida vēl 30 - 40 minūtes". Protams, ka atsakam pakalpojumu, izsaucām "Tomātu", mums uzreiz pasaka, ka mašīna būs pēc 5 minūtem. Tā arī piebrauca. Cena Purvciems - Imanta 7.60Ls (bikiņ padārgi, bet ātri un kvalitatīvi).
Ar to stāsts nebeidzās. Plkst.5.30 (pēc 2.5 stundām), skatoties jau otro sapnīti, atskan zvans - "Te Panda Taxi, Jūsu mašīna ir piebraukusi!!!" :) cirks :)
2.Reize. Trešdienas vēls vakars. Plksts. apm. 23.55. Pasūtam PANDA TAXI uz Liepājas ielu. Dispečera paziņo, kā būs jāuzgaida 20-25 minūtes. Pēc 20 minūtem lēnām ģērbamies un ejam laukā. Paiet 5...10... minūtes mašīnas nav. Zvanam. Dispečere saka, ka mašīna ir aizkavējusies un būs jāuzgaida 5-7 minūtes... Ārā "-9" un nav visai omulīgi, jau domājam zvanīt "Tomātiem", taču nospriedām - ir taču jāpamēģina super lētais PANDA Taxi!!! Paiet vēl 5...10...15 minūtes ... un ... brīnums - Brauc PANDA!!! Šoferis vairākas reizes atvainojās un parādīja uz telefona, ka pasūtījumu saņēmis 10 minūtes atpakaļ, norādot, ka jau stundu stāvējis netālu, bet kāpēc nav saņēmis pasūtījumu ātrāk nezina.
Rezultāts - 20 minūtes gaidīšanas siltumā, un 25 minūtes ziemas aukstumā. Cena tiešam lēta - Liepajas iela - Valdeķu iela 1.50Ls, bet sasildīties nevarējam līdz pašam rītam.
Mūsu secinājumi - lēti, bet smagi nekvalitatīvi. Ja Jūs varat gaidīt stundām ilgi - zvaniet PANDA TAXI, tikai neceriet, ka kāds Jums pateiks patieso laiku, pēc kura taksis piebrauks!!! Pasvītrošu, ka stāsts nav par to, ka ilgi jāgaida vispār, bet par to, ka Jūs līdz pēdējam brīdim, nezināsiet, pēc cik stundām tas taksis atbrauks, lai gan iespējams, viņš stāv tepat aiz stūra ;)

W WTF 05.04.2012

Cenu zina loti leta firma. No Viesnicas Latvija lidz lidostai Ls 3, 80.
Parasti vienmer atstaju dzeramnaudas, jo nav erti tik maz maksat.

Tomer vairak ka puse izsauksanas gadijumu nav bijusi pozitiva pieredze :(
1) Izsaukts taksis. Sola but 15min. Pec 10min atzvana, ka brivu taksu nav un neviens nevares atbraukt.
2) 3 cilvekiem jabrauc uz lidostu. Atbrauc taksis un saka, ka liela bagaza jaliek uz celiem, jo neveras vala bagaznieks.
3) Zvana un saka, ka taksis ir klat. Izejam ara un stavam 10 min kamer taksis piebrauc.

Var saukt tad, ja piebrauksana galamerki nav steidzama, ka ari ja braucat bez bagazas un, ja jums nav svarigs komforts.

M Madra 18.07.2012

PandaTaxi ir drausmīga kompanija, atstaju taxī telefonu jaunu mideli, zvanīju uz taksu firmu lai atgūtu telefonu, pirmo reizi pateica kad nekas nav atrasts, nakamaja dienā zvanīju lai noskaidrotu taksista vārdu uzvardu un ko man atbildēja kad tada informācija viniem nav, vnk smieklīgi, teica kad sazinasies ar vadītaju un parzvanīs, es gaidīju divas dienas un zvanu nesaņēmu, zvanīju atkal, man atbildeja to pasu solīja pārzvanīt nakamaja dienā, atkal nekā, atkal zvanīju patu un uzreiz jautaju pec vadības un ko man atbildeja ka vadiiba nav uz vietas un teica kad parzvanīs, nekā, pec 20 min zvanīju atkal, teica kad informācija nodota kad vajadžeja jau man zvanīt, bet nekā, teicu lai pasaka velreiz, atbildēja apstiprinosi bet vel neviens nav zvanījis.

L ltelti 20.08.2012

Svetdien braucu ar PANDA taxi, un notika incidents!

1) Sakeru taxi Viesturas Prospekta, Sarkandaugava, bija jabrauc uz Ziepniekkalnu (tas bija svetdien, 19.08, apm. 23:00)
2) Nebija skaidras naudas un sarunajam ar vaditaju ka braukcim caur centru, caur lombardu, lai nodot pulkstenis un samaksat par brauksanu, sarunajam uz 15 ls.
3) Centraa pulkstenus nepanema lombards, tapec ar vaditaju sarunajam ta - ka iedosu vinam pulkstenis, un rita sazvanisimies, lai es varetu atdod vina nopelnitos 15 ls un panemt pulkstenis atpakal.
4) Apstajamies pie McDonalda centra, es gribeju nopirkt ko paest.. bet vaditajs aizbrauca ar manim pilkstenim negaidot mani..

Ne vaditaja telefona, ne masinas numura man nav..
Jau runaju ar dispeceriem, tie meginas kaut ka nodot zinu un atrast to vaditaju.
Vaditaja zimes - 40-45 gadi, krievs, gandriz plikpauris... Smeke cigaretes.
Pulksteni ir ne tikai loti dargi (apm 1000 USD) bet ari loti svarigie man, jo ta bija davana.
Ja kads var kaut ka palidzet ar informaciju, vai ieteikt ka labak rikoties saja situacija, es busu loti pateicigs.

P.S. Savukart vaditajam piadavaju pa labam atdod pulkstenis un panemt savus 15 ls. Jo negribas risinat so problemu nemot galejos pasakumus.

Paldies par uzmanibu! Vajadziga jebkura informacija!

S smecernieks 14.09.2012

Izmantoju Panda Taxi ļoti bieži. Ja brauc no ballītes, tad tās liekās 30 gaidīšanas minūtes nemaz nav tik traucējošas.

Vienreiz nevarēju iedarbināt savu auto, saucu Panda Taxi. Aizvilka mani auto servisam, aizvedām bērnu līdz bērnudārzam, un pēc tam vēl līdz autoostai, kopā samaksāju nedaudz virs 5 latiem... niceprice!

E ernastante 28.09.2012

Ātri un lēti. No zvana līdz iekāpšanai pagāja 15. min. ( Vecmīlgrāvis) . Mašīna uz bedrēm gan bija paskaļi-graboša.

O Osnambruk 03.03.2013

liekas, ka tas negativas atsauksmes par panda taxi rakstijis viens cilveks, vienads stils, U burta vieta raksta I :D
protams ir dazadi soferi, ka jau visas kompanijas. pasam ir laba pieredze, vienreiz sanaca aizmirst telefonu iphone 5, bet soferitis uzreiz atdeva un pat nebija jazvana, ka ari draugam sanaca ta kartigi piedzerties un aizmirsa maku masina un atkal bija gadijies tas pats godigais soferitis, vins pazvanija vina draugiem no kura tika izaukts taksis un atdeva macinu. vina vardu nezinu, bet brauc ar volvo 70 melnu, masina laba :D
lai parejiem ari paveicas ar soferisiem, ka man un draugam