www.sudzibas.lv Panda Taxi Draudi un apmelošana

Panda Taxi - Draudi un apmelošana

28. Aprīlī jūsu vadītājs Aleksandrs no telefona nr, 20088275 pl.23.34 man zvanīja uz telefona nr. Un krievu valodā rupji lamājās un draudēja ar izrēķināšanos par to, ka es neesot apmaksājusi taksometra pakalpojumus, kurus esot izmantojusi pēdējās nedēļas laikā. Esmu pārliecināta, ka viņš piedevām bija arī dzēris. Es vispār ar taksi neatceros cik sen neesmu braukusi! Uzrakstīju iesniegumu policijai. Vakar saņēmu atbildi no policijas, kurā norādīts arī kādu skaidrojumu sniedza šis Aleksandrs. Nekaunīga apmelošana-neesot draudējis, prasījis naudu, kulturāli esot apjautājies kāpēc vīrietis, kas esot izmantojis taksometra pakalpojumus neesot samaksājis. Esot atzvanījis uz numuru no kura izsaukts taksis. Man pat izejošajos zvanos šāds numurs neparādās! Un kā jau teicu-taksi es neesmu saukusi, jo ko tādu izmantot man nav nepieciešams un citiem takšus es noteikti neesmu saukusi. Vienkārši cūcība-naktī zvanās, draud, runā rupjības un beigās vēl policijā stāsta klajus melus un apvaino mani mahinācijās. Nekaunības kalngals!
Saprotu, neviens jau policijai neatzīsies, ka uzvedies huligāniski, bet ja jau biji tik "zolīds" tad kāpēc zvanies naktīs un kāpēc pēc tavas "kulturālās" apjautāšanās lai cilvēks vērstos policijā? Ja sajauci numurus, tad atzvani un atvainojies, bet nevis vēl klaji apmelo un tēlo nevainīgo. Pretīgi.

J

Good Intentions 01.06.2021