www.sudzibas.lv Panda Taxi Draudi no vadītāja

Panda Taxi - Draudi no vadītāja

Biju izsaucis uz laiku naktī Panda Taxi. Atbrauca vadītājs, a/m TQ-3440 ,
bet man nosēdās telefons un tadēļ, ka tas bija naktī es vienkārši nogulēju. Taksists aizbrauca prom, bet atsūtītja man vairākas SMS ar draudiem, kurās teica, ka viņhs ir policijas darbunieks un man atriebsies par to, ka es neaizbraucu ar taksi.
Pirmkārt, gribētos zināt vai tāds policijas darbinieks vispār drīkst strādāt par taksometra vadītāju, otrkārt, saprotu, ka policijas darbinieks vienkārši nemaksā nodokļus un vēl prasa, lai citi cilvēki ievērotu likumus. Tpū uz tādiem Panda Taxi vadītājiem!

Komentāri (3)

Dainis 17.04.2018

No šofera puses noteikti neadekvāta rīcība, bet jūs izsaucat taksometru, kuru vadītājs iespējams mēroja tālu gabalu līdz jums un beigās vienkārši ''uzmetat'' viņu kā mazs bērns, kādu atieksimi tad jūs gaidījāt?

A Andris Jermacans 18.04.2018

Tās ir taksista darba ēnas puses, ka kādreiz pasažieris pārdomā braukt vai kaut kas tamlīdzīgs, bet draudēt nedrīkst neviens. It īpaši, policijas darbinieks, kurš vispār par taksistu var strādāt tikai, ja piekrīt viņa vadība un vēl policistam ir jāmaksā nodokļi, bet viī (policisti) to nekad nedara!

Tagad tās būs tavas ēnas puses, Andri Jermacān! Tagad šis "policists" zin arī tavu adresi, vārdu un uzvārdu. Iesaku būt ļoti piesardzīgam vakaros atrodoties ārpus mājas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes