www.sudzibas.lv Panda Taxi dorogoe taksi

Panda Taxi - dorogoe taksi

Dobrij vecher. Vchera vospolzovalasj uslugami taksi PANDAi bila ne prijatno udivlena, 4to po odnomu i tomu marshuru ja zaplatila dve raznije summi. iz doma do Linezersa v odnu storonu 2 ls a s Linezersa do doma 5 ls nu a cheka ja tak i ne dobilasj u bednogo voditelja lenti net. o4enj ne dovoljna ka4estvom i tarifom.

F

Y YoYo 03.02.2013

Ja tu zini, cik kilometru ir no tavām mājām līdz Linezeram un attiecīgi atpakaļ, nav tak grūti saskaitīt!!!
Sarēķini kilometru tarifs + iekāpšana... lūk tev maksājamā summa.
Elementāri var tak uzprasīt šoferim ja maršruts ir piemēram 4 km, kā viņam pie tarifa xx var sanākt šāda summa.
Es parasti šādem krāpniekiem samaksāju tik cik TAS maksā, a ja šis kaut ko sāk sprēgāt piedraudu ar ekonomisko policiju, tad viņi ātri nomierinās, jo apzinās, kam ir taisnība un nevēlās palikt bez licenzes!

ArnisLipsis 04.02.2013

Varēji vispaar nemaksaaat. Izkaapt un aiziet. Es tā daru kad prasa astronomiskās summas :D

A a.equestrian 30.04.2013

Dobrij denj!

Vi mogli bo pozvonitj v dispet4erskuju Panda Taxi i podrobneje opisatj, kogda eto proizoshlo, na kakoj adres vizivali taxi. Administracija objazateljno razberjotsja s dannim sluchaem.