www.sudzibas.lv Panda Taxi diskriminācija

Panda Taxi - diskriminācija

Mēnesi "marinēja" potenciālo darba ņēmēju un rezultātā atteica darbu, jo cilvēks izrādījās nepilsonis, lai gan ar lielu darba stāžu. Sola zelta kalnus - esot liels autoparks un nezin kas - patiesībā piecas švakas automašīnas.. Potenciāla naudas atmazgātuve?...

E

G GANKSTERIS 02.12.2011

ELITA LAIKAM GRIB ACIS KA PANDAI??? KAD JAATNES ZIMI KA IR PIESKAITAMI TA PROBLEMAS???

M Madara 04.12.2011

A Aldis 04.12.2011

Piekrītu Madarai. Problēma ir pašā cilvēkā, ne firmā šoreiz. Un jautri, ka uzreiz tiek atrastas problēmas uzņēmumā, kur pirms tam gribēja strādāt (redz mašīnas maz un švakas) :D

O otomars 06.12.2011

Cik zinu, tad tai firmai īpašnieks ne tuvu nav latvietis, tā ka ne jau pilsonībā būs bijusi problēma..

E elita 10.12.2011

Diemžēl cilvēkam sejā tas tika pateikts, kad tika paņemta pase kopiju noņemšanai. To darīja sekretutka, pašam šefam vienalga - notiek naudas atmazgāšana. Cilvēki ar pieredzi tur NAV vajadzīgi, jo zin kā viss notiek. Zaļie gurķi noteikti noder labāk - vismaz var izmantot un pēcāk par plāna nepildīšanu izmest nesamaksājot ne santīma. Laikam jau daži komentētāji paši blakus stāvējuši un visu zin ;) Veiksmi jums visiem!

K kre 10.12.2011

Veiksmi arī tev, Elita, un minētā taksometru firma neliek pildīt plānu, iespējams, tiešām daži komentētāji ir stāvējuši blakām

V vai 14.12.2011

Priekš kam tad takšu firmai darbinieki, kas nepilda plānu, nesapratu :D Kre- ko ar to gribēji teikt? Es arī pieteikšos labdarības organizācijai Panda :D

U uldis 16.12.2011

Pandas humānisms ir uz taksista rēķina. Nav plāna, _- katrs nobrauktais kilometrs maksā taksistam 0, 06Ls plus degviela 0, 06-0, 07 Ls par km. Rezultātā taksists maksā 0, 12 Ls par katru nobraukto km, neatkarīgi vai ar pasažieri vai tukšā. Viegli tēlot UKRAIŅU labdari uz taksista rēķina. Rezultātā nostrādātā diennakts un esi vēl parādā...

M MCsveces 15.01.2012

"Nu bet lūdzu!! Viss slēpjas vārdā NEPILSONIS! Gribi strādāt LATVIJĀ vismaz tik daudz pacenties kā nokārtot pilsonību! Pareizi ir ka atteica! :D "

Smieklīgi!

Pilsonību nav iespējams nokārtot bez legāla darba + ir jānodzīvo vismaz pieci gadi Latvijā. Kā, lai nabaga cilvēks bez darba nodzīvo šeit piecus gadus?

Bet tas tikai informācijai ;)

Te nonācu, jo gribēju noskaidrot vai Panda taxi tiešām lētāks par trolejbusu :)

A Ald 10.02.2012

Мда, ни одного стоящего комментария пассажира. Elita, не понятно почему человек(не от первого лица(!)) ждал месяц работу в такси!? Уже в этом подвох, т.к. уж в этом "бизнесе" текучка кадров огромная не в одной, так в другой фирме свободная машина найдется. Скорее всего при оформлении водительские права на пункты штрафа проверили, вот и отказали;)

G gunttars 10.02.2012

Manai pilsonibai druadzigs taxi, man patik, necakare, loooooooti leti un visraudzigakak attieksme no visiem ekonomisko taxi piedavajumiem, paldies! :)

ž ŽANNA 12.04.2012

Sveiki! Pilnīgs murgs, otrdien pēc svētkiem biju uzaicināta uz darba interviju Taxi Panda par taxi dispečeri.Pateica, jā Jūs esat mums piemērota un mēs Jūs pieņemam.Varat līdz rītdienai padomāt! Ilgi nedomāju un tajā pašā dienā zvanīju un teicu, ka esmu ar mieru, uz ko man atbildēja.Sazināsimies ar Jums tršdien un pateiksim, kad nākt uz darbu, zvanu trešdienā nesagaidīju, zvanu ceturtdien, uz ko man atbild, nu dotajā brīdī mums vairs nav brīvas vakances! Un cik zinu, tad es neemu vienīgā kam tā gadās tajā Panda Taxi! Nu ļoti žēl, ka viņi tā darās, jo kompānija pavisam juna(tikiai 4 mēnēši) un par savu reputāciju nemaz nerūpējās!FUU!

P primiscious 27.03.2013

Nezinu ko Jūs tur muldat, par to, ka strādājot tur nevar neko nopelnīt. Man draugs strādā Panda Taxi, naktsmaiņās. Maksā par īri 27ls+ gāze par nobraukto, un sanāk dienā 20ls vēl plusā nopelnīt, pa Piektdienām vispār līdz 100ls ir bijis.