Panda Taxi - braukšana

Sveiki! Šo taksometru vaditaji ir bez sirdsapziņas. šodien krustojot gajeju pāreju pie zaļās gaismas tiku uzsista uz viena no Panda Taxi kaputiem, taksists protams savu vainu noliedza, sakot ka gāju pie sarkanās gaismas, un viņam vel esot strādājusi papildsekcija, bet tas ir normāli sabraukt cilvēku un vēl dirst? Tagad tikai caur tiesu, tā ka tiksimies tur Panda Taxi vadītāj. :) Un līdzcilvēki, lūdzu uzmanieties no šiem riebekļiem, cilvēks, ir vismazākasi kas viņiem rūp.

L lielakmens 26.10.2014

..vispār pandai, tāpat kā daudzām takšu firmām ar reālajām mašinām ir maz sakara...ir sia Panda taxi, kurai ir taxi licence, kura noalgo citus sia cilvju pārvadāšanai, kas arī ir norādīts uzlīmē uz taksometra sāniem...panda tik ļauj braukt zem viņu brenda, par to prasot simbolisku samaksu...piem, ja tu strādā ar savu auto, tad plāns kas jānodos pandai ir ne vairāk kā 10 euro sutkā..no turienes arī kvalitāte..salīdzinājumam baltic taxi ir apakšnieki, parasti sia borts xxx, tiem plāns ir 70 euro, kas jānodod kasē...neskaitot nodokli, degvielu u.t.t, kas kopā satāda ap 120 euro..

L Liet 27.10.2014

Panda Taxi tiešām vada kaut kādi galīgi impotenti, un izskatās ka Panda Taxi ari vienalga, ka tik mašīnas nerūsē.

Latviešu tautas 27.10.2014

Скоро арабы приедёт работать таксистами. Тогда и увидим куда вы, господа латыши всуните свою валоду...