www.sudzibas.lv Panda Taxi БЛАГОДАРНОСТЬ

Panda Taxi - БЛАГОДАРНОСТЬ

Уважаемая ПАНДА ТАКСИ!Спасибо, что вы всегда во время приезжаете на вызов... Обычно диспетчер говорит намного больше времени ожидания такси, но на самом деле такси постоянно на удивление приезжает намного раньше.Так противно читать, что пишут, не считайте что другие такси лучше... В каждой компании есть недостатки! Да был у меня конфликт с водителем панды, возил, кружил меня черт знает как))))Но это не компания виновата! Я был злой только на водителя и пожалуй он был не очень доволен что я ему не оставил копейку на чай))))В общем он сам виноват!Не давно ехал на другой машине! спешил забыл дорогую фотокамеру! Нет вы не думайте что мне НЕ ВЕРНУЛИ!Кок раз все с водителем договорился и все мне вернули... Кстати очень даже оперативно ))))Поэтому не надо писать всякую чушь... Вы бы детей делали, чем на ребят с Панды чепуху писать.

D difuzijja 01.06.2015

Lielākā daļa šoferu (ja ne visi ) ir negodīgi blēži, kas nodarbojas paralēli ar netīrām lietām. NEKAD VIŅIEM NEUZTICIETIES ! Aizmirsu dārgus cimdus -neatdeva.Viņi bieži stāsta stāstiņus par to kā klienti nozog viņu makus uc, lai atrastu kādu līdzjūtīgu sirdi no kā pēc tam, it kā aizņemties naudu un neatdot . Pie tam lielu naudu -250 jevrejus. NEKAD VAIRS NEBRAUKŠU UN CENTĪŠOS ATRUNĀT CITUS NO NOZIEDZNIEK-PANDAS PAKALPOJUMIEM. PRETĪGI !
Un policija( padomju milicija), kas pakļaujas kgb pavēlēm joprojām nevis likumam -klusē un neko neredz !!!

R ri4y 01.06.2015

Piekrītu atsauces sniedzējam. Bija gadījumi, kad šoferis vadā apļiem vai skaitītājs griežas kā traks, bet tā nav PANDAS vaina. Šādiem vadītājiem neatstāju dzeramnaudā un piebilstu ka šāds maršruts vidēji izmaksā 5-7 EUR, bet ne 9-11, kā dažreiz gadījās. Vienu reizi biju aizmirsis portatīvo datoru PANDĀ, domāju ka to atstāju darbā, bet tad laipni man piezvanīja operatore un pateica ka atrada manu portatīvo datoru mašīnā vadītājs un ka to varēšu saņemt nākamajā dienā viņu ofisā, protams tukšām rokām negāju, bet gan paņēmu konfekšu kasti un vīna pudeli operatoram un dāvanu karti no GALAKTICO šoferim, kā pateicību, nākamajā reizē, kad pasūtīju PANDU trāpījos uz to pašu vadītāju, kurš kā pateicību mani aizveda par puscenu skaitītāju izslēdzot jau pēc pāris km. Kā arī piebilda, ka daudzi atstāj mantas telefonus utt, bet es vienīgais, kas viņam atstājis atlīdzību. Secinājums: Latvijā cilvēki māk tikai žēloties, bet kad viņiem atgriež viņu lietas, pat paldies nepasaka.

O ozzoll 09.06.2015

Takša darbinieki aŗi strādā 24/7 naktī, agri no rīta, labāk neizvēlēties viņu pakalpojumus. ne mazums gad;ijumi bijis, kur redzēts, ka šoferis knapi acis tur vaļā, jau autopilotā brauc.