www.sudzibas.lv Panda Taxi bezatbildiga attieksme

Panda Taxi - bezatbildiga attieksme

šonakt...starp 1-2 naktii,no pernavas ielas uz mezaparku brauca virietis ar Panda Taxi satikt savu meiteni,virietis bij iedzeriis un satiekot sievieti,šis pieludzējs sāka agresivi izturēties pret sievieti...Vinš viņu raustīja un sita un ar spēku iesēdināja taxi un lika taksometra vadītājam braukt uz šā vīrieša norādīto adresi,sieviete lūdzās,lai nevedot uz to adresi,lai vedot uz policiju,lai piezvanot kādam...sieviete pat iedeva savu telefonu vadītājam,lai piezvanot viņas bērniem,...bet vadītājs tikai turpināja vest uz tā vīrieša norādīto adresi,bet tikmēr vīrietis turpināja iekaustīt sievieti .....nesaprotu,kas tas par taxometra vadītāju,ka šādā situācijā rīkojās nekompetenti...vai tiešām viņam bija vienalga, kapēc tada vienaldzība par cita cilvēka dzīvību....

N NaturalSelection 29.08.2013

Kā gudri cilvēki saka, nevajag jaukties svešās attiecībās. Kurš tad raksta sūdzību, rūķīši?

N nautilus 29.08.2013

kāpēc jūs gaidījāt rīcību no vadītāja, bet paši pat pirkstu nepakustinājāt? un kā pēc šīs vienaldzīgās rīcības var vēl sūdzēties? kur smadzenes vispār ir?

J jurambas 21.01.2015

iespējam sievietei vajadfzeja nedaudz pērienu, mož bij par ko:)))