www.sudzibas.lv Panda Taxi avarijas situacija

Panda Taxi - avarijas situacija

Sodien 12.06.2015 ap plkst.12.00 braucot uz rigu spici mums prieksa brauca panda taxi ar nm.TO-41##. Uz sosejas bija zime kad ir jabrauc 70 ,bet soferitis brauc uz 50km/h un neskaitot,ka trauce satiksmes plusmu,bet brauc liklocu pa divam joslam tada veida izraisot avarijas situaciju.Kad man ir janogriezas uz tuvako statoil uzpildities,peksni soferitis izroma,ka vinam ari ir tur janogriezas un man ir jadod pa memajiem.

B

M Mierinsh 17.06.2015

pats ievēro ātrumu un distanci, tad problēmu nebūs

M Miss_ 23.06.2015

Sviests- šito lasīt... Bērnudārzs. Tu laikam satiksmē piedalies 2x gadā. Ja man nāktos visus jefiņus tagad šeit sarastīt, kas man pagadījušies uz ceļa- vietas nepietiktu :D

Latviešu tautas 24.06.2015

Miss_! Я вот читаю вас, латыши и всё больше убеждаюсь что вы только можете что жаловаться анонимно. Ну как одни из ваших предков - евреи: им арабы впарили, так они дяде Сэму побежали жаловаться. Нация трусов!

M Miss_ 25.06.2015

Pag, pag- VladLAT. Es pat nesaprotu, kur problēma, tu uzskati, ka man, kā paieredzējušam šoferim ir jāraksta par katru satiksmes pārkāpēju sūdzība? Tas ir diezgan diplomātiski un cēli( ja jau mēs te runājam par senčiem un nācijām). Pa tavu senču metodei būtu- apdzīt, nokantēt, iedod pa tauri, apsaukt mātes vārdos un uzrakstīt sūdzības.lv kādu treknu un sulīgu zajavu par to, ka visi pridurki nemāk braukt un es nabadziņš, dodu pa mēmajiem, jo neievēroju distanci. Teikšu vienu tev, mans draugs, neprovocē nacionālo naidu interneta vidē. Nopērc mēnešbiļeti 10 tramvajā un sēdi biksēs :)