www.sudzibas.lv Panda Taxi Atrasts,nau zagts!

Panda Taxi - Atrasts,nau zagts!

Lieta tada,pirms apmeram h izkapu no panda taxi un konstateju ka man no kabatas ir izkritusi nauda.45ls
Pastastisu sikak...
Aizbraucu ciemos.Nakamaja diena ka jau mums visiem jataisas uz darbu.Tapec pec kada laicina zvanu dispicerei un pasutu taxi,lai tiktu majas.Aptuveni pec kadam 20 min. atbrauc taxis.No drauga aiznemos 45ls,jo nakamaja diena,darba partraukuma bija paredzets atri aizbraukt pie arsta.
Naudinu visa steiga ieliku adas jakas kabata,pie telefona un devos uz masinu.Iekapu,nosaucu adresi un sakam braukt.No kabatas iznemu telefonu,apskatiju laiku un liku atpakal,diemzel nepiefikseju vai naudina tur vel atrodas.
Paprasiju taksistam vai varu masina uzsmeket,taksists to atlava un atvera man logu.No otras kabatas iznemu cigaretes un aizsmekeju.Parasti par so braucienu es maksaju 4ls ar kapekikam,bet soreiz samaksaju 5.57ls.Labi,lai nu ta butu,tas nebutu svarigi,bet kad sasniedzu gala merki,samaksaju 6ls un kapu ara,neskatijos ne uz kreslu ne uz ka,tik noveleju labu vakaru.Uzkapu augsa un no kabatas nemu ara telefonu un konstateju ka naudinu laikam busu ielikusi kur citur,bet skaidri atceros ka liku blakus telefonam. Bet nu tomer parmekleju visas kabatas visu sominu,pat maka ieskatijos,protams neka! Daudz nedomajot zvanu dispicerei un paskaidroju situaciju,pavaicaju vai var sazinaties ar taksistu kurs mani neva no turienes uz turieni,lai parbauda masinu.Vina protams piekrita un teica ka parzvanis.Kamer gaidiju atbildi,noskreju leja parmekleju ielu,varbut tur izkrita,vai vejs aizputa,bet neka. Uzkapu augsa,parmekleju velreiz visas kabatas,izkratiju somu,bet tomer neka.Pa to laiku dispicere vel nebija devusi nekadu zinu.Ta nu zvaniju pati! Man atbildeja-soferis esot jus ievedis veikala... Da kada vel veikala, Es no punkta A lidz punktam B atbraucu neizkapjot no masinas.Labi vina noskaidrosot.Atkal gaidu,neka.Zvanu pati! Tur jau man atbild,ka taksists neko nezinot,neko neesot atradis masina un viss! Es protams prasiju lai atsuta man so taskistu uz to adresi kur vins mani izlaida es vinu gaidisu! Man atbildeja ka taksists nekur nebrauksot! (tatad bail) Zvanu atkal jautaju vai visn brauks vai ne! Vini nezinot,vins stradajot,nekur nebrauksot. Labi zvanu velak atkal kur pret mani jau izturas ka pret necilveku-klausuli augsa necel,ja pacel paklausas kas zvana un nomet klausuli un ta 2x. Lidz beidzot sazvanu dispiceri kura atbild ka iedosot so nr.taksistam un tad jau vins man pazvanis. Gaidu,gaidu,nevaru sagaidit.Zvanu atkal,prasu kas par lietu,vinam bail atbraukt vinam bail pat pazvanit,tatad vainigs!? Ne,drosi vien ir izsaukuma un velak jums uzzvanis!!! Nu ta es jau gaidu kadu pus h.Ne no vina ne no zvana ne zinas ne minas :)
Jauks apciemojums man sanaca. Aiznemos 45ls tos pasus (atrasts nau zagts) tagad man vini tik un ta jaadot! Jauki!
Taksists izskatijas sadi- Mazs tukls virietis,melniem isiem matiem,tumsam acim,palielu degunu,Tumsas adas krasas,runaja ciesama latviesu valoda ar krievu valodas akcentu.Pie atpakal skata spogula karajas koka krelles.Salons nekopts.

F

X xmas66 02.11.2012

Vai vējš bērnu neiepūta pārbaudīji?
Neka.

Nandia 02.11.2012

:)) ui, samējos pamatīgi un beigās saķēru galvu ar domu - nē, nu tie cilvēki mēdz tādus stulbumus paši sastrādāt un pēc tam vaino kādu citu:)
Ja jau tev līdzi somiņa, kurā vēl pie tam ir maks un tev aizdod naudu - vai nav tikai elementāri šo naudu ielikt šajā sominā esošajā makā!!! Visu laiku - ieliku, izņēmu utt.. bet pašas vien pasažieres vaina ir skaidri redzama vārdos - kāpjot no takša NEapskatījās uz sedekļa vai nav ko atstājusi! Tak jāsaprot, gluži kā no veikala kad ej prom - paskaties vai visu paņēmi un iečeko čeku, tā pat izejot no jebkurienes - paskaties vei neko neaizmirsti!!! Tas tak ir tavās interesēs!
Un kurš teica, ka taksists vainīgs!?!? Viņam tak klienti viens pēc otra un ne jau aizkatra viņš lūr aizmuguurē - ooo, vai tik nav kas atstats! da 100% to naudu paņēmis tas, kas nākamais kāpa iekšā un pasaulē diezin vai ir vai būs tādi, kas redzot 45 ls, teiks -ei šoferīt, te kads naudu aizmirsis! Paņem un ielek kabatā - atā naudiņa!
Un ja aizņemies -aizņemies atbildīgi - tādas summas nevajag turēt kaut kur pa kabātām kuras virini šurpu turpu.

Dannii Disaster 03.11.2012

Es gan par ko taadu nesuudzeetos. Ja cilveeks pazaudeejis naudu, taa ir vinja vaina. Neviens Tev to naudu neatdos; ne taksists, ne kaads cits vinja vietaa.

Un tas, ka vinjsh neatbrauca, ir pilniigi saprotams - cilveekam ir darbs; kaada velna peec vinjam buutu jaazaudee klienti un jaateeree benziins braucot pie Teviim, lai Tu vareetu apskatiit mashiinu kuraa, protam, neko neatradiisi? Nav logiski... Taadaa situaacijaa es uz sevi dusmotos, nevis uz taksistu.

Pie tam, nav faksts, ka nauda bija izkritusi mashiinaa, un pat ja taa tieshaam bija, diez vai taksists to ir savaacis (visticamaak - cits klients).

M mainmenumain 03.11.2012

šajā gadijumā es būtu taxista pusē, pati vainiiga un viņam nav jāatsakās no tādas naudas dēļ neuzmanīga cilvēka un jācakarē sev darba diena. Viņiem jau ar darbs/dzīve nav pasaka

F feibee 03.11.2012

kabata ieliku jo steidzos uz taxi.
Es nesudzos, saprotu ka nauda nak un iet, bet tas ir tikai principa jautajums...
Un aizmugure es nekad neesmu sedejusi, es vienmer sezu prieksa blakus soferim...
Un tu doma ka es uz sevi nedusmojos? Un ka vel dusmojos! Det jega kada?!
Ja vins butu godigs cilvek, tad atteiktos, bet ka redzms tad ne!
Kapec jacakare darba diena? Butu brivaks bridis, atbrauktu!

Nandia 05.11.2012

Taksists strādā un tu priekš viņa esi vnk klients un viņam nav jābrauc pie tevis! Tev vajag - pati vari braukt!
Kabata, soma, krēsls blakus vai aizmugurē - da kāda starpība, naudu pazaudēji tu un pat īsti nav zināms kur tieši tā izkrita, jo kā minēji, tev pat radās doma, ka mazums uz ielas izkrita un vējš aizpūta... nu tad iespējams tas tā arī bija... Ja nezini precīzi, tad tu nevari vainot kādu .. pie tam vēl, lai nu kā būtu vaina ir tikai tava pusē un tas nu ir jāpieņem...
Mēs visi kādreiz kaut ko zaudējam un protams trieciens ir lielāks, ja zaudējusm skar naudas līdzekļus vai kādu vērtīgu lietu..
Esmu telefonu aiz nevīžības izslidinājusi no kabatas, protams neatguvu to - bet regulāri braucot ar vienu firmu interesējos pa telefonu, bet telefona mashinā vairs neesot. Nākamajā rīta izsaucot taksi atbrauca tas pat taksists un minēja, ka iekāpuši nākamie jaunieši un pat neesot iedomājies skatīt aizmugurējo sēdekli.. tākā telefonu biju uz 100% pārliecināta, ka paņēma jaunieši un dusmojos tikai uz sevi, jo es tak pati biju nevīžīga :( . . .
P.S bet par to priekšā sēdēšanu, it īpaši jaunām meitenēm/ sievietēm braucot vienai, labāk nevajag... drošāk ir aizmugurē, tomēr gadās mums tādi "īpašie taksisti" !

J jaunnais 08.09.2014

Palika telefons masina, pec briza jau izslegts, taksists neko nav atradis. Paldies Panda Taxi

J janis krumins 19.10.2014

ja jau nauda arstam tad liec tur kur nekrit ara... varbut izkrita kapjot ieksa... ja ari masina ... nu un... laba deramnauda...

J jurambas 16.01.2015

feebe aizmirsa piebilst, ka noteikti bija pāārijusi jēgu:)
un varbut ari siiko viņai ieputa tai vakara:)
tiešām sasmējos:)))))))))

J Jānis 22.04.2017

Kāpēc Tev pie ārsta? Tu kā muļķis pīpē . LABĀK IETAUPI UZ NERVESEN MARLBORO UN ATMET! Un esi uzmanīgs:))) -nākamreizes Atrasts nav zagts- DARBOJAS!