www.sudzibas.lv Panda Taxi Apsola auto, bet tas neautbrauc

Panda Taxi - Apsola auto, bet tas neautbrauc

Sūdzības nemēdzu rakstīt, bet Panda Taxi šovakar ļoti nokaitināja. Ap pusnakti izsaucu taxi, pirms paspēju pajautāt, cik ilgi būs jāgaida, operatore jau bija nolikusi klausuli. Nu labi, liela steiga nebija, gaidīšu. Pēc 20 min man piezvanīja ar tekstu, ka diemžēl visas mašīnas aizņemtas, vai es gaidīšu vēl 15-20 minūtes? Piekritu gaidīt. Pēc solītajām 20 minūtēm, protams, auto vēl nav ieradies, pati zvanīju operatorei ar jautājumu, kā izskatās, cik vēl ilgi jāgaida, uz ko sekoja atbilde: "Nekā neizskatās, mums nav brīvu auto, vai man nebūtu ērti ar kājām aiziet līdz..." Piedodiet, atvainojiet, bet serviss nekvalitatīvs un Pandas numuru no telefona izdzēsu.

L lielakmens 11.07.2014

..ir jāsaprot pāris patiesības..izvēlējies pandu, tātad izvēlējies lētāko variantu..ar to piektdienas vakarā arī jārēķinās, ka var nebūt brīvu auto...kaut gan iemesls ir pavisam cits un Tu to ļoti labi zini...es, savukārt izsaucu zaļu taxi..un pēc 10 min. operators jau zvana un saka, ka taksis ir piebraucis..un nemaz jau tik daudz nesamaksāju, ar pandu, protams būtu lētāk..par dažiem eiro, toties serviss līmenī..laipns latviski runājošs cilvēks nepiepīpētā mašīnā un ričuku var uz jumta uzlikt..taisnības labad jāteic, ka pārsvarā ne 5.dienas vakarā izvēlos pandu un rēķinos ar to, ka šoferis nesaprot latviski un mašīna smird kā pelnutrauks, bet jāmaksā mazāk..vārdsakot Tu saņem to par ko esi gatavs maksāt...havanaisdei..

T tadumtss 13.07.2014

Kā man šie te -- ''Gribu lētu, bet labu... '' -- neizteikšos.. neizprotu.. apnikuši :D