www.sudzibas.lv Panda Taxi Krāpnieki banditi izspiedeji

Panda taksi - Krāpnieki banditi izspiedeji

Ta ir bandītu organizācija, izspiež naudu drayd ģimenei ar to piespiež maksat. Ir savi izmeklētāji policija kuri itka piesuj lietu ka esi apzadzis automašīnu un tev gribot negribot jāmaksā. Tas pats ir Alviksa. Pirmas dienas itka pelni bet pēc paros dienam juti ka jau paliec parada un nesaproti kāpēc. Bet izrādas ka tiek vairāki viltus izsaukumu uz kuriem tu brauc un beigas esi aizbraucis bet tur atteikums un tad dispečers vel neļauj aizbraukt ty gaidi kamēr to pasūtījumu noņems. Un tādu ir daudz. Tas ir laiks un nauda pazaudēta. Tad tu brinies ka ta piektdienas die a sanāk tikai uz plans un benzīnam. Pašam neka bet tevi gaida majas ģimene kuru jābaro. Un neka nav. Un tad tu atdod mazāku plānu un paliec parada.

Papildināts wils29 24.01.2017

Vel zvana un drayd unsuj klat to Ko neesi darijis.

W