www.sudzibas.lv Panda Taxi Плохой сервис ущерб

Panda cap taxi - Плохой сервис ущерб

Здравствуйте, пошёл работать в такси панда, все было хорошо, появились недопонимания, так как водитель я новый, поссорился с операторами, они воспользовавшись стрессовой ситуацией, по тихому, подготовившись, записали разговоры и отправили в офис и меня без предупреждения, без права исправится, просто заблокировали навсегда, но я же ничего плохого не сделал, работал каждым день им же зарабатывал деньги, себе, только на само содержание, в итоге ничего не заработал, ещё и заблокировали, общался с офисом панды, через телеграм, теперь вообще, не отвечают, не знаю что делать в риге я один, помощи просить не у кого.

Z

Good Intentions 25.07.2022

Viņiem patstāvīgi ierakstas sarunas un pieļauju, ka lamājaties. Pa lielam vairums vietās atlaidīs, ja lamajaties vel jo vairāk uz kolēģiem - paši vien esat vainīgi, ka nemākat sevi turēt, jo darba vieta ir vieta kur tiešām vajag sevi turēt rokās.

Z Zenjok777 01.08.2022

Nu nē situācija bijusi,pavisam savādāka,bijushi gadījumi,ka klients ir pateicis,ka vēlas atcelt pasūtījumu,tikai to nav pateikushi autovadītājam, dēļ tādām variantiem,bijushi konflikti,kad līdz pasūtījumam,nobrauks 8 kilometrus,stāvi gaidi klientu,sazvanies,ar to un vai nu uzreiz visu laiku aizņemts telefons,tā ka kāds ir kaut ko izdarījis,ka nevar klientu sazvanīt,vai nezin,kas tur ir izdarīts,vai nu sazvan klientu un tas pasak,ka viņš ir brīdinājis,ka vēlas pasūtījumu atcelt, vienkārši aizmirsuši,to autovadītājam pateikt,dzirdējis,ka mani aizblokejushi,par to ka es,pēc viņa uzskata Nidu,tāpēc ir bloķēts.

G give me my service 25.07.2022

Поссорился с операторами, потому что новый водитель? Серьезно? Именно это причина ссоры? Сколько тебе лет?

Z Zenjok777 01.08.2022

Nenaciet cilvēki,strādāt Panda taxi,aizesist,vēl mīnusa,kad nevaresiet pat pasūtījumu panjemt, dēļ zema prioritātes,būs vēl arendes maksu,saucamo plānu jāmaksā, neskatoties uz pasūtījuma daudzumu, aizblokiet jūs mierīgi var,iemeslu atradis 3451 bloķēts autovadītājs,par to,ka viņš,pēc uzskata nid,rupja attiecībā,no operators pusses,pret klientiem,daudz reizes to ir teikuši,tikaj to nevar atrisināt, mēģinājis, aizblokejushi.