www.sudzibas.lv Otrapuse.lv Ir tāds iepazīšanās saits - krāpšanas stils.

Otrapuse.lv - Ir tāds iepazīšanās saits - krāpšanas stils.

Iepazīšanās saits otrapuse.lv ir kļuvis pilnībā maksas.
Līdz šim bij ierobežojumu skaits vēstulēm.
Tagad pilnīga paralīze, kamēr neesi iegādājies abonimentu.
Iegādājos, un pēc pāris dienām saits gļukoja, un vēstules rakstot itkā nosūti, bet saņēmējs nesaņem, jo pārbaudīju no cita profila.
Vēstules itkā man nosūta, bet tās nesaņemu.
Kartējo reizi javeido jauns profils un japērk aboniments.
Tā tas saits pelna naudu.
Ko tas nozimē?
Vai nu vispār neiet uz to saitu.
Variet paši pārliecināties...

B

Dainis 09.05.2018

Tas saits pelna naudu uz neveiksminiekiem, kas par naudu mēģina nopirkt sev privilēģijas citu neveiksminieku vidū :)

Varbūt Tev arī derētu to apmeklēt? :)

Kolta 09.05.2018

Ir vasara, brauc uz jūru un iepazīsties ar sievietēm pie tam pilnīgi par brīvu.

M Mietpilsonis 09.10.2018

Nav runa par alternatīvām, bet gan par nekvalitatīvu pakalpojumu par klienta naudu. ;)

A Ato 03.11.2019

Un par uzmaakshanos nokljuusti aiz resteem!

S SantaDreimane 11.12.2018

Otram saita nebija abonements, tādēļ vēstules nesaņēmi. Loğiski

D Daina Barkane 21.01.2019

Abonements nav beidzies,bet saits nav pieejams...Vai ta nav cilveku atklata krapsana?Ari seit nevienam nevar ticet!

S SantaDreimane 24.01.2019

Nevar gan!

O Otis 03.11.2019

Nesaprotu. Kāpēc jātaisa jauns profils, ja nenosūtās tikai kaut kādas vēstules? Ja jūs sāksiet beidzot visi kā viens tur sūtīt tās vēstules pa tiešo kādam lapas adminam, tad arī būs rezultāts, visādi citādi bezjēdzīgi te kaut ko sūdzēties.