www.sudzibas.lv Otrapuse.lv nepartraukti zvana

Otrapuse.lv - nepartraukti zvana

labvakar! es tiesham vairs nezinu kur likties.esmu jau noguris no šis ar seksu parņemtās būtnes....iepazināmies netā.otrapuse.lv .paris reizes satikamies un aizejam uz chilliku iedzet teeju pickwick...un taa un shitaa.un nonakam lidz tematam kas tad saj patik ..si man atbild patik ka kads samilju dupsiti...nu es nekko nu ko nu...patik patik..vinas kveelie sapnji esot ka vesels negjeru bars vinju izjaajot(ja tadiem vardiem vinja teica)visos caurumos..un shita vinja pasaka otraja randinjaa..es protams saku ka esmu ieinteresets shadam pasakumam...un taa nu mes devamies pie mana drauga..uz samileejaam vinju...vinja bija tik laimiga..lika mieru kadu nedelju...tad saaaaakaaas...vinja saka zvanities naktiim un dienaam....zvana riiitaaa ,zvana vakaraa...zvana naktii...nu es shaj ka nu galigi zini ņeaļo...ka jau apnikusi..tad shi manam draugam pie durviim seez...shis naak maja un nu shii priekshaa.. a shim kipa druska un nu laishi trin taisni...shi neliek mieru jau meenesi...
taaa ar to duru iepazinos otrapuse.lv

VIŅA PAT KĀPNJUTELPA UZRAKTIJUSI ... 28963379 SAMILEE MANI JA VARII...

NU VECHI ZINAT ... JA ZVANA SHITAS NUMURS LABAK NECELJAT..
SIEVIETES SARGAT SAVUS VIRIESHUS...VEIKSMES VĒLOT MARĢERIS NO MEŽCIEMA!!

G

M mainmenumain 26.11.2012

Šo personu nepazīstu, bet tev ieteiktu šo sūdzību izdzēst citādi ar laiku pie durvīm klauvēs policija un pēc tam laimiigs kamerā varēsi dročīt tālāk

T Tenis 26.11.2012

Izklausās pēc kādas duņas no Krievijas. Mana vec-vectēva brālim bija līdzīgas gadījums. Viņš karoja Pirmā pasaules karā, bet viena krievene bija viņā tā iezīdusies, ka šī vilkās cara armijai no muguras lai tikai tiktu pie viņa. Beigās viņš kapitulēja un viņu apprecēja lai būtu miers. Protams, ka no viņas nekāda labuma nebija -- ne gultā, ne ķēķī. Muti viņa gan prata virināt kā pats nelabais.

Ausainītis 27.11.2012

Teni, bēdīgi gan ka vairs neesi āriešu rases pārstāvi, jo Tev rados ir bijuši krievi! Hfr krievenēm man informācijas nav, toties pazīstu vismaz trīs īstas latvietes, kuras atbilst visiem sūdzībā minētajiem parametriem.

K Keda 27.11.2012

Forša meitene, laikam tam džekam tā teikt neiedeva, tāpēc arī šis te sacepās :) Joka pēc uzzvanīju, šis numurs nemaz neatbild...

S smarterthanyou 27.11.2012

feiks. paskataties "screen- shotā", tajā dienā, kad viņš šo bildi ir noscreenojis, arī profils izveidots, paskataties zemāk. "mincene pievienojās portālam šodien 21:16".
es saku - NEPROFESIONĀLI!

S smarterthanyou 27.11.2012

tik nesaprotu - kāpēc tev tas vajadzīgs? uztaisīji to profilu, lai "aiz neko darīt" varētu sūdzību ierakstīt?

M missreginchik 29.11.2012

Tev tā sūdzība izklausās vairāk pēc... gan jau ka zini kā ir, ja simpātisks zaķis atšuj.. kaut kā jautiem nevaisminiekiem ir jaatriebjas :))) augsts tev pašam tas intelekta līmenis- labi, ka spēji vismaz kaut kā savas fantāzijas te izklāstīt, GOMOSEX Marģeris :))))))

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )