www.sudzibas.lv Otrapuse.lv Neadekvāti admini

Otrapuse.lv - Neadekvāti admini

Ļoti zemas kvalitātes portāls ir op.lv! Vieniem dzēš bildes ārā, citiem nē! Abonēšanas nauda liela, bet noteikumi neadekvāti. Lai nosūtītu kādam lietotājam bildi, problēmas lielas, tad par mazu bilde, tad par lielu. Par lietotāja pārkāpumiem uz e-pastu netiek brīdināts, kaut arī tas ir noteikumos rakstīts! Tā izskatās, ka portālā tiek neadekvāti aizstāvētās - jocīgas uzvedības sievietes, jo sūdzas adminiem tādas, kuras pašas sarakstē arī ir aizvainojušas, bet nē-brīdinās tikai vīriešus, bet vainīgās sievietes ļoti reti. Profila bilde stāv veselu gadu, pēkšņi kāda vus nostučī, uzreiz izdzēš! Ko tad gadu atpakaļ nedzēsa, ja reiz bija nepiemērota bilde! Neiepazīstieties portālā otrapuse.lv, ļoti zemas kvalitātes iepazīšanās portāls par neadekvātu lielu cenu.

Papildināts face control 04.07.2017

Cerams, ka nākotnē vairs nebūs tik tizls iepazīšanās portāls!

P Postaler 04.07.2017

Tas tapēc, ka tādos portālos reti kad iepazīstas pilnībā adekvāti cilvēki.. Vairums kompleksaini, vai šķirteņi vai vienkārši dīvaiņi..

F face control 04.07.2017

tev nav taisnība, dīvaines ir vēl vairāk! Tāda , kā Sintija(37) - no Liepājas, ir viena no tām "saucamajām", - kura apmelo un stučī! No tādām sievietēm ir liels ļaunums!
Ir laiks, otrapuse.lv beigt savu darbību!

C critical thinker 04.07.2017

ne nu beigs, nekā

P Postaler 05.07.2017

nejau par dzimumiem es tur runāju, par cilvēkiem kā tādiem.. un tāda veida portālus neizmantoju.. tevis minētais bija s**s jau pirms gadiem 10.. un tāds drošvien ir arī joprojām..

A Artis Zeme 29.05.2020

Tātad portāla administrācija nedomā ilgtermiņā , nav objektīva savā rīcībā. Bet šāds portāls pastāvēs tikmēr , kamēr būs lētticīgi klienti.