www.sudzibas.lv Otrapuse.lv Slikts serviss

Otrapuse.lv - Slikts serviss

Esmu vīrietis(30 gadi),agrāk biju tērējis savu laiku ar lielu nopietnību,nosaukums daudzsološs otrapuse.lv,smuka reklāma. Viens no tiem portāliem, kur paiet ilgs laiks lai iepazītos ar kādu sievieti un tāpat bez reālas saderības. Tiek piedāvāts diezgan liels apraksts par sevi un meklētājs, bet kad visu aizpildīju ar centību un cerību uz atsaucību, sanāca tikai vilties.
Tik tālu tas viss ir aizgājis, ka es vairs neceru iepazīties dating portālos. Paldies par jūsu pakalpojumiem.
Esmu brīvs un nejūtu vairs vajadzību maksāt par iepazīšanos, no jūsu puses tas ir bizness nevis otrapuse.

R

T Taisnīgums99 29.12.2020

Vispirms ir jasaak ar sevi.

R Rockyzz 29.12.2020

No savas puses viss tika darīts,paldies un nu jau beigas,kāda vēl sākšana ar sevi, es tur vairs neatgriezīšos! Tas ir iziets etaps.Un seko jauns sākums,ceļš kuru iet no citas lapas (nejau dating) cerams,ka pasakains būs,jo iepriekš bij elle.

P Postaler 30.12.2020

Jāsāk ar sevi ir tādēļ, ka 30 gados meklē sievieti iepazīšanās portālā.. Ja neesi invalīds vai vecs onkulis, nesaprotu ko tur darīt..

"" 22.05.2021

Labāk vispār nemeklēt nevienu sievieti. Nedaudz kaut ko ne tā pasaki uzreiz trağēdiju taisa. Un tikai iet ar tiem kam ir nauda vai kuriem ir nenormāli liels augums. Jāsāk ar sevi... mūsdienās par daudz vispār viņas atļaujās. Kurai pievilcīgāka āriene tā uzreiz labā amatā tiek. Izmantotājas ir. Ienīstu!

J Juris978 10.04.2021

Labdien! Man ir tieši tas pats ar to portālu otrapuse.lv... Tik sūta visu ko lai maksājām,bet reāli...man liekas ka pat to cilvēku tur nav!