www.sudzibas.lv Orange Life Neatgriež naudu par nenotikušu ceļojumu

Orange Life - Neatgriež naudu par nenotikušu ceļojumu

Labdien!
Nevienam neiesaku pirkt ceļojumus, vai arī vienalga ko citu, no kompānijas Orange life. Tā ir visīstākā krāpnieku kompānija!
Ar vīru bijām nopirkuši kuponus ceļojumam 20.jūnija braucienam. Taču 3 dienas iepriekš mums piezvanīja un paziņoja, ka ceļojums atceļas un ka jāraksta kkāds iesniegums par to, lai man atmaksātu naudiņu! (biju par to pārsteigta!!!!) Atsūtīja arī e-pastu ar tekstu, ka jāaizpilda īpaša e-pasta pielikumā esoša forma, lai gan tādas tur nebija. Kad zvanīju viņiem, lai atsūta to mistisko pielikumu, mani sūtīja no vienas personas pie otras, katram bija jāstāsta, kas es tāda un ko man vispār vajag. Kad beidzot nokļuvu pie īstās personas, nosaucu viņai savu e-pastu, solījās tūlīt atsūtīt. Tā arī to pielikumu nesaņēmu, tāpēc aizsūtīju iesniegumu uzrakstītu brīvā formā klāt pievienojot nopirktos kuponus. Vēl sazvanīju, lai pārliecinātos, ka mans e-pasts ir saņemts un atbilst prasītajam. Meitene apliecināja, ka jā, viss kārtībā, un nauda būs manā kontā 10 darba dienu laikā. Solītās 10. darba dienas vakarā zvanīju, lai jautātu, kur naudiņa, neviens necēla telefonu un pēc tam vēl telefoni (visi) bija izslēgti! (zvanīju darba laikā!) Arī nākamajā dienā zvanīju, pacēla, solīja, ka noteikti tuvākajā laikā būs. Tad vēl zvanīju, tad jau meitene atļāvās teikt, ka nekādu manu iesniegumu nav saņēmusi!!! Kad teicu, ka tā nu nevar būt, jo viņas kolēģe jau bija apstiprinājusi, ka ir saņemts un viss ir kārtībā, viņa sāka stāstīt, ka noteikti vēl pameklēs. Pēc kāda laika, kad nesaņēmu no viņiem nekādu ziņu, atkal zvanīju, tad jau teica, ka ir atrasts iesniegums un nauda noteikti būs. Mani nervi to vairs neizturēja. Sāku ar viņiem runāt savādāk - draudēju, ka runāšu ar viņu vadību, varu aizbraukt arī uz viņu ofisu, un sūdzēšu viņus tiesā, utt.., ja man nauda kontā nebūs tuvākās pusstundas laikā!! laikam sabijās un ātri vien ieskaitīja naudiņu!
TIEŠĀM NEIESAKU AR VIŅIEM SAISTĪTIES!!! KRĀPNIEKU KANTORIS!!!!

D