www.sudzibas.lv orange life/kupon.lv paldies par ceļojumu uz Barselonu

orange life/kupon.lv - paldies par ceļojumu uz Barselonu

nu skaisti,si firma ir vienkarsi tadi suudu dirseji.sodien vajadzeja notikt celojumam uz barselonu un ,paldies Dievam,ka mes vel nebijam aizbraukusi uz Rigu,jo dzivojam cita pilseta,3 stundas pirms celojuma piezvana un pazino,ka barselona atcel viesnicas rezervaciju.un celojums nenotiek.suņa murgi-vini nemaz nebija rezervejusi,jo katru reizi,kad prasiju kada viesnica,vini nevareja atbildeet!!UZMANIETIES!!!

G

G gucisgucis 14.07.2012

Skolotāja, nu ok.gaidisim 10 dienas un tad rakstiet seit, domasim, ko darit.jo ja naudu neatdos, es to taaa neatstasu!

S Skolotāja 15.07.2012

Sveiki! Pilnigi piekrītu, gaidisim 2 nedēļas( skaitas tikai darba dienas). Pec tam es braukšu uz Mukusalas, kur atrodas kontora un nopietni ar viņiem sarunašu. Domaju ka naudu viņi atdos, tikai nezinu cik ātri.

E elizabete123 31.07.2012

Jums atgrieza naudu?

E elizabete123 31.07.2012

Jums atgrieza naudu?

S Skolotāja 31.07.2012

Protams ka ne. Jus lasijāt informāciju, ko viņi uzrakstīja orangelife.lv mājas lapā?Izlasiet.Vakar bijām PTAC, uzrakstījām iesniegumu.

G gucisgucis 01.08.2012

mums arī nauda nav atdota